Co bude Kateřina Kristelová řešit na YouTube? Záhadnou věc, kterou nikdo nezná

Moderátorka Kateřina Kristelová se rozhodla začít natáčet videa na YouTube, kde bude svým fanynkám radit, v čem ji následovat a čím se u ní inspirovat. Připravila si pro ně také speciální okénko, akorát je s ním menší problém.

Již jsme vás informovali, že hvězdná moderátorka Kateřina Kristelová se rozhodla ve svých téměř čtyřiceti letech prosadit se na YouTube.Svůj záměr ohlásila jenom několik dní poté, co z této platformy utekl nejslavnější a nejvlivnější český youtuber Jiří Král, který ač měl milion sledujících, si uvědomil, jak prohnilým prostředím se YouTube stalo.

Ani jeho rozhodnutí ale Kristelovou nerozhodilo a stále na svém instagramovém účtu promuje, že již brzy zveřejní své první video, v němž bude s copánky recenzovat různé kosmetické přípravky.

Kromě jiného se její sledovatelé mohou těšit na tipy na knihy, které stihla Kristelová za svůj život přečíst.

Zádrhel nastává v momentě, kdy se snažíte rozluštit, co Kristelová myslela zkratkou A&Q. Může se zdát, že jde o kosmetickou značku, kterou bude promovat, ale není tomu tak. Vysvětlení je mnohem jednodušší.

Má jít totiž o mezinárodně používanou a ustanovenou zkratku Q&A, která značí „questions and answers“, což v překladu znamená otázky a odpovědi.

U Kristelové bude ale pořadí přehozené.

Nejdřív si nejspíš vymyslí odpovědi a pak jí budete moct na klíč položit otázku. Nebo by se příště mohla jednoduše podívat do slovníku či Googlu a zjistila by, co slovíčka, která tak ráda používá, znamenají.

Fotogalerie

Komentáře