Pomeje vzal vinu na sebe: Pil jsem, abych měl zdání normálního života!

Ještě před několika týdny chtěl v klidu umřít, dneska je ale vše jinak. Jiří Pomeje nejenže přiznal, že chce žít, ve svém prvním rozhovoru po propuštění z nemocnice, kde mu lékaři voperovali takzvaného slavíka, promluvil o rozpadu svého manželství. Přiznal pití tvrdého alkoholu a vinu za útěk manželky vzal na sebe!

Místo toho, aby se radoval, že mu lékaři zachránili život, trávil veškerý svůj volný čas se svými kumpány po břevnovských putykách. I proto jeho manželce Andree Pomeje došla trpělivost a otce své dcerky vyhodila ze společného bytu. A ačkoliv se zprvu Pomeje tvářil jako oběť, ve velmi otevřeném rozhovoru pro pořad Telebrity internetové televize Playtvak.cz vzal vinu za krach svého manželství na sebe.

„Myslím si, že je tam velká část mojí viny. Nepřišel jsem a nezačal jsem se o sebe starat. Nebyl jsem na bylinkách, nejedl jsem vitamíny. Přišel jsem domů a začal jsem vyvádět. Tvrdil jsem, že jsem v pohodě. Přiznávám, že jsem začal pít,“ svěřil se upřímně Pomeje, který přiznal, že i před jeho onemocněním jejich manželství procházelo krizí, problémy ale nebyly takového rozměru.

„Naše manželství částečně zabila rakovina, ale z větší části můj přístup. Chtěl bych poděkovat Andree, že mi zachránila život. Ona se o všechno postarala a všechno za mě odnesla. Moc ji za to obdivuju a děkuju,“ vyznal se zkrachovalý producent, který si do poslední chvíle myslel, že jejich manželství bude pokračovat.

„Největší problém bylo pití. Ona čekala, že budu na bylinkách, a já jsem chodil do hospody za kamarády. Chodil jsem tam, protože jsem chtěl mít zdání normálního života,“ překvapil svou upřímností Pomeje, který po zásahu lékařů přišel o svůj hlas a tím i o profesi.

Ačkoliv se to z jeho chování nejevilo, rodina je podle jeho slov pro něj na prvním místě. „Přestal jsem pít tvrdý alkohol, občas si dám pivo. To můžu. Pravidelně chodím k panu Cimickému. Posun je v tom, že mi Honza Cimický řekl, že jsem se vždycky staral o své manželky víc než o sebe. Teď se musím prý starat o sebe. To musím přehodnotit v hlavě, ale zatím to nejde. Zatím mi jde o to, abych pomohl své rodině,“ říká Pomeje, který by rád dostal od své manželky ještě jednu šanci.

„Udělám pro to všechno, ale myslím si, že to nevyjde. Můj životní sen je vrátit se domů,“ uzavřel Pomeje.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 0:01 14. října 2018. Anketa je uzavřena.

 • Super
  14
 • Cože
  10
 • Haha
  9
 • Trapas
  9
 • Sladký
  9
 • Tvl
  7
Komentáře