Pomeje je za půlkou hladovky: Shodil 14 kilo a přináší zprávu o svém stavu!

Filmový producent a herec Jiří Pomeje (52) je za polovinou své cesty k vyléčení. Má za sebou dvaadvacet dní hladovky a přináší zprávu o svém stavu. Prospívá mu pití šťáv a bylinných čajů?

Filmový producent Jiří Pomeje se po několika dnech svého léčení ozval. Na svou stránku na Facebooku, kde píše o své léčbě zeleninovými šťávami a bylinnými čaji, vložil příspěvek, ve kterém přiznal velký váhový úbytek a prozradil, jak se cítí.„Omlouvám se, že jsem se stáhnul. Všechno je OK, držím se, a krom kašle se dá všechno zvládat. Mám 98 kg a 22. den,“ napsal s velkým odhodláním nemoc porazit.

Pomeje se pro hladovku rozhodl poté, co si přečetl několik příběhů lidí, kterým se rakovinu povedlo tímto způsobem porazit. Dokonce se s jedním setkal i naživo. „Dnes jsem se v Liberci potkal s panem Dvořákem. Žijící zázrak, který byl v roce 1989 poslán doktory domů zemřít. Vyléčil se hladovkou. Sám se svojí vůlí žít. Teď je mu 90 let. Děkuji Ti, Stando. Bylo to pro mě silný,“ uvedl dále na stránce, která je nadějí pro další nemocné.

Jiří Pomeje se potkal s mužem, který hladověním porazil rakovinu.

Jiří Pomeje se potkal s mužem, který hladověním porazil rakovinu.

Pomeje je i přes odmítnutí dalšího zákroku pod dohledem lékařů. Ti jeho stav monitorují a zatím má být na dobré cestě. Nádor se totiž zapouzdřil. Zároveň však jeho žena pro Super.cz přiznala, že se lehce rozšířil.

„Jirkovi to uškodit nemůže, protože měl nadváhu a díky tomuhle abstinuje a očistil si organismus. Bál se, myslel, že mu lékaři řeknou, že je blázen, ale je to v pořádku. Je pod dohledem, příští týden jde na kontrolu. Nejlepší zpráva by byla ta, že se to zapouzdřilo, nejhorší, že se rakovina naopak rozšířila,“ uvedla.

O tom, zda byl půst úspěšný se však Jiří dozví až na konci hladovky. Zbývá mu už jen dvacet dní. Držme mu palce.

Andrea Pomeje jako host Telebrit promluvila o léčbě rakoviny svého manžela:

Fotogalerie

Komentáře