Kolaps manželky Jiřího Krampola: Co všechno dostalo Hanku až na dno?

Manželé Krampolovi jsou svoji od roku 1993. | foto: Profimedia.cz

Už více než 20 let pojí Jiřího Krampola (78) a jeho ženu Hanu (56) manželství. Překonali spolu několikanásobnou nepřízeň osudu a Hančin boj se sebou samotnou. Porodila mrtvou holčičku, má za sebou nespočet skandálů, čelila obvinění z krádeže a podlehla démonu jménem alkohol. Co všechno má za sebou Hana Krampolová?

Poprvé potkala Hana Jiřího Krampola ve svých 16 letech jako pravidelná návštěvnice Divadla Na zábradlí, třináct let poté se vzali. Psal se rok 1993. Ona byla učitelka v mateřské škole, on hercem a českým Belmondem.V manželství si ji hýčkal. Jak sama Krampolová kdysi přiznala, byl vzorný a pozorný manžel. Neustále jí nosil dárečky a hádali se jen zřídka.

Zasáhla je však krutá rána osudu, a to hned dvakrát. Přišli totiž o dvě děti. První museli Haně ze zdravotních důvodů vzít, druhé porodila mrtvé.

Bylo jí tehdy pětatřicet a nesmírně se s manželem těšili na holčičku. Pak však testovali lékaři zdraví dítěte z plodové vody: „Dnes se po takovém zákroku nechávají maminky v nemocnici i několik dní na pozorování, ale oni mě po tom vpichu pustili. Odjela jsem k mámě, udělalo se mi u ní špatně a praskla mi plodová voda. Maminka volala záchranku, jenže v nemocnici si mě týden nevšímali, a to ani poté, co jsem je po nějaké době pobytu upozornila, že už tři dny necítím pohyby,“ řekla před pár lety webu Super.cz Krampolová.

Když jí následně vyvolali porod, přivedla na svět mrtvou holčičku. Jak tvrdí Jiří, nemohla se z toho léta vzpamatovat.

Krampolová na počátku nového tisíciletí. Přišla o dvě děti.

Krampolová na počátku nového tisíciletí. Přišla o dvě děti.

Brzy jí navíc zemřela maminka, a to byla dle jejích slov poslední tečka, která zapříčinila její pád na dno.

Postupem času si Hanka začala léčit rány podivnými manévry. Postoupila několik plastických operací, pila, neřízeně požívala léky a dokonce čelila obvinění z krádeže v obchodě. Spekulovalo se dokonce, že trpí kleptomanií.

Skandály střídalo nespočet zranění, které si nechtěně přivodila. Jednou si zlomila koleno, poté kotník, následovaly otevřené rozhovory o Krampolově sexuálním apetitu a šokující přiznání vlastního nechutenství. Hanka prostě nepřestávala překvapovat.

Už na podzim bylo na Krampolové vidět, že není ve své kůži.

Už na podzim bylo na Krampolové vidět, že není ve své kůži.

Na podzim loňského roku pak přišla další rána. V bytě v Pařížské ulici jim pronajímatel zvedl významně nájemné. Manželé se tak byli nuceni vystěhovat: Majitelka nám zvedla nájem na pětatřicet tisíc. To si absolutně nemůžeme dovolit platit,“ svěřil se v září Hana deníku Aha! S velkým pochopením se však dvojice nesetkala. Výše nového nájemného je totiž v poměru k lokaci směšná.

O měsíc později přišla další jobovka. Jiří Krampol jel po dálnici v automobilu, který řídil muž s třemi promile alkoholu v krvi. V rychlosti kolem 240 km/hod zavadili o přívěs vedlejšího auta, které vezlo mercedes.

Krampolovi se nakonec nic nestalo, jeho ženě to však příliš nepřidalo. Svěřil se, že začala trpět epileptickými záchvaty.

Krampolovi a jeho ženě není do smíchu.

Krampolovi a jeho ženě není do smíchu.

Před pár dny situace vyvrcholila, když Hanku Krampolovou hospitalizovali na psychiatrickém oddělení jedné pražské nemocnice. Hovoří se o předávkování prášky.

Dá se o více než 20 let mladší partnerka Jiřího Krampola znovu dohromady?

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 19:30 26. října 2017. Anketa je uzavřena.

 • Tvl
  17
 • Trapas
  16
 • Super
  7
 • Cože
  7
 • Sladký
  6
 • Haha
  5


Komentáře