Krampolová z psychiatrie: „Prášky mi dal Jiří!“ Proč si protiřečí s manželem?

  •   17:28
  • diskuse

Krampolovi v roce 2002. | foto: Profimedia.cz

Hana Krampolová promluvila o svém kolapsu a zdá se, že všechno bylo trochu jinak, než uvádí její manžel Jiří Krampol. Prý to byl právě on, kdo jí připravil špatnou kombinaci léků. A nesedí i další fakta!

„Bolelo mě všechno – koleno, rameno, kotník, tak jsem si vzala brufen. No a potom jsem si ještě vzala, teda Jirka mi dal, prášek na spaní. Byla to ale blbá kombinace,“ řekla pro Blesk.cz Krampolová.Podle jejích slov měl být Jiří na odchodu, když jí nechal na stolku připravený prášek na spaní. Ona sama totiž k práškům přístup nemá. Vzala si ho až později a udělalo se jí zle. Zamotala se jí hlava a spadla.

Naštěstí u ní v ten moment seděla kamarádka, která jí údajně přivolala záchranku. Z nemocnice v Kateřinské ji pak nechali převézt k psychiatrovi na Karlovo náměstí.

Jakýkoliv alkohol v krvi však rezolutně odmítá. Údajně si na prášky nedala ani sklenku.

Při porovnání výpovědi Krampola nesedí ani další fakta. Například to, že to byl právě Jiří, který Hanu objevil a vezl do nemocnice.

Kde je tedy pravda?

Už na podzim bylo na Krampolové vidět, že není ve své kůži.

Už na podzim bylo na Krampolové vidět, že není ve své kůži.

„Detoxikujou mě. Čistí mě. Sami mi dávají prášky. Dopoledne jsou pak různé terapie, povídáme si, malujeme. Nesmíme mít u sebe ani mobil. Ten můžeme používat až od tří odpoledne do půl šesté, kdy máme volno,“ uzavírá Krampolová.

Fotogalerie

Komentáře