Vrchní lžibadass James May zbuldozeroval dva domy, aby si mohl postavit garáž

Protože je jedno, že deťátka v Londýně nemají kde bydlet. Důležité je, aby autíčka spinkala v klidu.

A jestli si pod pojmem garáž představujete něco, v čem spí vaše fabia a na zdi vám visí zrezlé kolo a támhle vzadu se někde válí zpuchlá vypuštěná pneumatika, o které si myslíte, že když ji dáte do květináče a budete zalívat, že vám z toho vyroste poršák, tak vás rychle vyvedem z omylu a radši si připravte kapesník na slzy.

James May (56), což je taková ta třetí pani od milovníka steaků Jeremyho Clarksona (58) a milovníka autobouraček Richarda Hammonda (49, ale už jedenáct let tvrdí, že 38), je starý mládenec, miluje nóbl slova a ostýchavé eufemismy, svetry s kytičkama, svou přítelkyni baletní kritičku (WTF) a svoje kočky. A pak taky svoje auta. Nemyslíme tím teda zrovna jeho Fiata Pandu, ale ta auta, s nimiž se normálně nejezdí a jen je ukazujete svým kamarádům v leopardím kožichu a diamantových polobotkách, kteří stojí rozmrzele ve dveřích supergaráže a bez nálady kopou do gum Ferrari 458 Italia, protože "ta barva je zatraceně moc červená a nehodí se mi k mým Gucci Pucci brejlím, Jamesi".

https://giphy.com/gifs/top-gear-james-may-g65dMq7hxLMBi

Aby tahle scénka mohla vůbec vzniknout, musel si James do své čtvrti Hammersmith, kde bydlí, zavolat buldozery, aby složily k zemi dva domy. Respektive musel ty dva typické anglické cihlové domy vedle sebe koupit a teprve pak si zaplatit buldozery, aby přijely a poslaly je k zemi.

Ale protože je James May strašně staromódní, nemyslete si, že to bylo tak, že by vykoupil dva baráky a pak po Hammersmithu dělal demoliční bordel a vysíral s tím lidi. Kdyby to bylo na Clarksonovi, nestál by už nejspíš celý Londýn, ale James zažádal o povolení v roce 2016 a TŘI ROKY se domlouval se všemi sousedy své budoucí monstrgaráže, dokud neměl jistotu, že to nebude vadit ani jejich kanárkům.

Jeho sousedi ho mají evidentně hodně rádi, protože i když se jim před očima řítilo k zemi půl bloku, pěli na něj samé ódy. A dokonce mu ani trošičku nezávidí jeho sbírku. "James nám dával hodně informací a pro naši ulici to bude jen zlepšení," pochválila ho pro Daily Mail jeho sousedka Cathy Lewis.May slepí svůj dům s vybouranou parcelou a v garáži, nad kterou můžete v noci tajně onanovat, bude mít třeba svých 40 motorek, Rolls Royce a svou sbírku ferrari a poršáků.

Panda bude stát samozřejmě před barákem.

Tak aby vám to nebylo líto, že vy nemáte třeba ani tu garáž, tak tady máte fotku Jamese a Richarda v bazénku s růžovým plameňákem.Sice to nemá žádnej souvis, ale co už.

Fotogalerie

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
18378
12600