Seznamte se: Nový SEAT Leon CUPRA #22, auto, které oslavuje známého závodníka

Speciální vybavení SEAT Leon CUPRA pro speciální řidiče.

Proč se to vybavení jmenuje tak zvláštně?


Tohle auto spojuje cestovní vůz se závodním okruhem. Touha po neustálém pokroku, která nás žene vpřed. Je to paket CUPRA #22, který byl navržen tak, aby předčil vaše očekávání a probudil ve vás emoce závodního jezdce.


Co má auto společného s Petrem Fulínem, vítězem poháru cestovních vozů ETCC 2017?


Vůz CUPRA #22 byl navržen ve spolupráci s automobilovým závodníkem Petrem Fulínem.
"Akcelerace, rychlost, preciznost a pocit bezpečí. Víc od svého auta nechci. Jak na okruhu, tak na silnici potřebuju mít jistotu, že se mohu na své auto 100% spolehnout. Jedině tak mohu podat takový výkon, který se ode mě očekává. Nespokojím se s průměrem, chci být nejlepší. Chci vyhrát."


V tom autu je to nejlepší, co může každý s duší závodníka chtít


Paket CUPRA #22 je ideálním spojením volitelných prvků výbavy. Ještě lepší pocit z jízdy? Poznejte digitální přístrojový štít. Je třeba precizně zaparkovat? Pomůže vám pár očí navíc v podobě zadní parkovací kamery s parkovacími senzory vpředu a vzadu, vše se vám zobrazí na 8" dotykovém displeji rádia. Plánujete vyrazit na cestu do zahraničí? Přijde vám vhod navigační systém s mapovými podklady Evropy na SD kartě. Pohodlí v zimě? Paket Winter. To jsou vyhřívaná přední sedadla a trysky ostřikovačů.


Co dalšího je ve standardní výbavě?


Led světlomety

Přední LED světlomety modelu SEAT Leon CUPRA jsou po zásluze ikonami designu. V jednom osobitém celku kombinují nádherný design, vylepšenou techniku a bezpečnost.

19" kola z lehkých slitin

Ostrý design od hlavy až k patě. Broušená 19" kola z lehké slitiny ve speciálním designu dokonale završují přitažlivý vzhled nového SEATu Leon CUPRA.Řidičský profil Cupra

Výkon a schopnosti nového modelu SEAT Leon CUPRA se přizpůsobí vám. Jízdní režimy CUPRA, Sport, Comfort a Individual vám díky širokým možnostem nastavení tuhosti odpružení, reakce na plynový pedál nebo tuhosti řízení umožní si naplno užít perfektní jízdu na jakékoliv silnici.

Další možnosti si můžete sami nakonfigurovat na této adrese.

www.seat.cz

PR článek

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
11944
20073