Kalousek lezl Helence do zadku! Manžel Vondráčkové reagoval na ironický komentář politika

Zrušený koncert Heleny Vondráčkové vyvolal plamenné reakce. Zpěvačce se vysmál dokonce i Miroslav Kalousek. Ten její neuskutečněné vystoupení označil za trapnou estrádní show! Reakce jejího manžela na sebe nenechala dlouho čekat.

Vše odstartovalo začátkem tohoto týdne, když se začal internetem šířit snímek billboardu s inzerovaným koncertem Heleny Vondráčkové v Opavě, který byl přepásán nápisem: Zrušeno pro nezájem. Zrušení koncertu, který se měl konat 15. září, odůvodnil PR manager Vondráčkové hrubým porušením smlouvy ze strany pořadatele. Ten však tvrdí něco jiného. 

Jelikož fanoušci nejevili o událost příliš zájem, snažili se akci přesunout do menšího prostoru a vyjednat se zpěvačkou jiné podmínky a menší sál. S jejím manželem Martinem Michalem však dle vyjádření agentury nebyla řeč.

Teď se Heleně začal vysmívat i Dominik Feri a Miroslav Kalousek, který sdílel na svůj Facebook snímek billboardu a napsal: „Především nevím, proč se tomu říká koncert. Na koncertě jsem byl např. včera v Rudolfinu. Tahle trapná show není koncert, ale estráda.“

Kalouskovo vyjádření Vondráčkovou nepotěší.

Kalouskovo vyjádření Vondráčkovou nepotěší.

Vyjádření popudilo především Martina Michala, jehož reakce na sebe nenechala dlouho čekat.

„Dominik Feri a Miroslav Kalousek, to je fakt třída. IQ houpacího koně. Blbec, co sdílí lživý příspěvek, je fakt hoden nástupu do sněmovny (léčebny),“ vyjádřil se. 

Helena Vondráčková již proti počinu pořadatele podniká právní kroky. Co však rozhodně netušila, je to, co billboard vyvolá.  

Helena Vondráčková s manželem Martinem Michalem

Helena Vondráčková s manželem Martinem Michalem

„Pamatuji si situaci, kdy Kalousek lezl Helence do zadku tak, až to bylo trapné. Toho může opět volit jen negramot.“ dodal. 

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 14:30 12. ledna 2018. Anketa je uzavřena.

 • Haha
  257
 • Trapas
  118
 • Super
  108
 • Tvl
  27
 • Cože
  22
 • Sladký
  13


Komentáře