Martin Michal o zrušeném koncertu Vondráčkové: Manažerů se smradlavýma nohama se nebojím

Helena Vondráčková řeší profesní spor. Jak jsme vás již informovali, kvůli konfliktu s pořadateli zrušila své vystoupení v Opavě. Na billboardech stojí, že důvodem byl nezájem publika, zpěvačka však tvrdí opak. Podle vyjádření pořadatelské společnosti jde však spor ještě do větší hloubky.

15. září měla Helena Vondráčková vystoupit ve sportovní hale v Opavě. Koncert se však neuskuteční. Na několika billboardech se objevil nápis: Koncert zrušen pro nezájem. Na to zpěvaččin tiskový mluvčí zareagoval Expresu jasně a ostře:  „Koncert Heleny Vondráčkové zrušila její zastupující agentura MM Praha pro hrubé porušení smlouvy ze strany pořadatele. Přelep na reklamních poutačích není pravdivý a v tuto chvíli se celou záležitostí zabývá naše právní zástupkyně.“

My jsme se proto obrátili na samotnou pořadatelskou agenturu, aby nám celou záležitost objasnila.

„V Opavě a okolí jsme vyvěsili 14 billboardů a desítky plakátů. Reklamní kampaň běžela i na rádiích a sociálních sítích. Bohužel nás překvapil nízký zájem ze strany fanoušků. Proto jsme kontaktovali agenturu zastupující paní Vondráčkovou a chtěli vyjednat jiné podmínky a menší sál,“ vysvětlila Expresu Petra Masná, předsedkyně správní rady Nadace Radima Masného. 

Je to tedy slovo proti slovu. Zatímco PR manažer Vondráčkové uvádí, že je tvrzení o nezájmu lež, pořadatelská agentura má jasno. O Helenu nebyl zájem, lidé nekupovali vstupenky. 

Podle všeho měl být navíc problém i v komunikaci Martina Michala, manžela a jednatele agentury MM Praha. 

„S panem Michalem se nebylo možno jakkoliv domluvit. Nepříjemně nás překvapil jeho postoj k věci. V případě potřeby jsme připraveni jít s agenturou paní Vondráčkové i do případného sporu, i když si zpěvačky, na rozdíl od jejího managementu, nadále považujeme,“ dodala Petra Masná. 

Problém měl být hlavně ve vyjednávání s Heleniným manželem Martinem Michalem.

Problém měl být hlavně ve vyjednávání s Heleniným manželem Martinem Michalem.

Agentura měla se zpěvačkou spolupracovat už letos v lednu. Jelikož se koncert vydařil, rozhodli se uspořádat další, jehož výtěžek měl být věnován na podporu dětí z dětských domovů. Ten už se ovšem neuskutečnil. 

A jak na celou záležitost zareagoval manžel Heleny Vondráčkové? Pro ostrá slova nešel daleko. 

„Podepsat smlouvu na koncert v únoru, reklamu začít dělat v červenci, když koncert má být v první polovině září, a pak všem vykládat, že o koncert není zájem a že jsme podvodníci, může skutečně jen amatér. Ten se jmenuje Radim Masný a je z Opavy. Prý se ho mám dokonce bát. Některé metody zbohatlíků se smrdícíma nohama mě dost baví. A asi nepochopil, že se fakt nikoho nebojím,“ uvedl Martin Michal. 

Martin Michal se nikoho nebojí.

Martin Michal se nikoho nebojí.

Zdá se, že ani jedna ze stran neustoupí. Jak konflikt dopadne?

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 18:44 11. ledna 2018. Anketa je uzavřena.

 • Haha
  59
 • Trapas
  54
 • Super
  10
 • Tvl
  10
 • Cože
  8
 • Sladký
  7


Komentáře