Manžel Koukalové o její knize plné sexu: Gábina je renesanční žena a umělkyně

Slavná biatlonistka Gabriela Koukalová (28), která si právě užívá odpočinku a neví, zda se k vrcholovému sportu ještě někdy vrátí, před několika dny představila knihu. A ne ledajakou knihu! Její autobiografie je plná intimních odhalení typu, kdy ztratila panenství nebo proč má ráda sex před závodem. Teď se ke knize s názvem „Jiná Gabriela Koukalová“ poprvé vyjádřil i její manžel, bývalý badmintonista Petr Koukal (32).

Petru Koukalovi, zdá se, ani trochu nevadí, že jeho žena prostřednictvím neobyčejně upřímné životopisné knihy lidem nabízí pohled do jejího soukromého života. Detailně popisuje, jak a kdy ztratila panenství, či se svěřuje, komu poslala své kalhotky.

Petr Koukal ale i tak svou ženu obdivuje a je na její straně.  „Je to úžasná renesanční žena. Jedinečná. Silná. Odvážná a statečná. Jiná,“ říká bývalý úspěšný badmintonista v rozhovoru pro iSport.cz.

A v blahořečení své ženy Koukal pokračuje i dále. Svou manželku vidí jako nejoblíbenější sportovkyni většiny národa a není prý lehké být jejím partnerem.

„Ale kdo mě opravdu zná, ví, že ji ochraňuji jako národní poklad a nic si nepřeju víc, než aby byla Gábi do konce života zdravá a šťastná. Věřím, že její úspěchy, povahu a hlavně obrovský přesah sportovního prostředí ocení lidé až časem.“

Koukal dále prozradil, co jeho žena v současné době dělá, když má pauzu od závodění, která dost možná nikdy neskončí.

„Napsala knihu, hodně maluje, začala zpívat s přáteli s kapelou. Jednoduše pořád něco tvoří. Podezírám ji z toho, že je v srdci víc umělec než sportovec. Vůbec bych se nedivil, kdyby se nakonec našla v jiném oboru,“ prozradil na svou ženu dále Koukal, který si je vědom toho, že více než sportovní talent ho proslavila rakovina varlat, kterou mu lékaři diagnostikovali v roce 2010.

Podle slov Petra Koukala je evidentní, že mu humbuk okolo jeho ženy příliš nevadí. Nevadí mu zřejmě ani to, že půlka republiky teď řeší intimní zpověď jeho manželky, která všem prozradila, kdy přišla o panenství nebo že měla ráda sex před závody.

Proč by mu to vlastně také vadilo, když on sám na knize plné historek se sexuálním podtextem pracoval. Bylo snad jeho plánem, aby byla takto kontroverzní?

Sám Koukal před dvěma lety vydal svou vlastní autobiografii, na které spolupracoval se stejným autorem jako teď jeho žena. 

Kniha mimo jiné popisovala jeho boj se zákeřnou nemocí. Koukal tedy také čtenářům nabídl pohled do svého soukromí a navíc se v knize ze sebe snažil udělat stejně jako jeho žena někoho, kdo je „jiný“. 

Jeho knihu čtenáři vřele přijali a slavila úspěch. Razí Koukal teď podobnou, ale ještě ostřejší taktiku i u autobiografie své ženy?

Fotogalerie


Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 0:20 15. srpna 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  286
 • Tvl
  33
 • Super
  31
 • Haha
  30
 • Cože
  15
 • Sladký
  15
Komentáře