Farna dostává čočku za tlusté nohy: My však tvrdíme, že jde o rafinovaný tah

  •   15:02
  • diskuse

Ewa se nestydí ukázat svá stehna. | foto: Profimedia.cz

Zpěvačka Ewa Farna (23) je často označována za boubelku a její stehna kritizuje více jak polovina národa. Mladé hudebnici je také vytýkáno, že se neobléká tak, aby problémové partie skryla. Jenže bylo by to vůbec správné?

Zpěvačka Ewa Farna vždy patřila k těm ženám, které propagují staré dobré heslo „krev a mlíko“. Za svými kily navíc si stojí, a dokonce nazpívala píseň Boky jako skříň, kde jasně vzkazuje všem posměváčkům, že jí jsou poznámky na její korpulentní tělo ukradené.Jenže i přes svůj nadhled a pozitivní přístup k věci se často stává terčem kritiky. Může za to především její kontroverzní šatník. Farna se nebojí obléknout přiléhavou sukni, vzít top s výstřihem, anebo dokonce dráždit šaty těsně pod zadek.

Často tak slýchá, že na svou tělnatost zbytečně upozorňuje a je až příliš výrazná. My však musíme uznat, že je to od ní velmi dobrý tah. Farna své tělo zkrátka představuje takové, jaké je. Kdyby se před fanoušky objevila v obyčejném tričku, zapnuté mikině až ke krku (to aby nebyly vidět nějaké ty faldíky) a volných kalhotách, vypadala by nejen usedle, ale také pořádně směšně.

Ewa Farna je přitažlivá i s kily navíc.

Ewa Farna je přitažlivá i s kily navíc.

V šatech a výstředních kouscích naopak ukazuje, že má sebevědomí a nadhled, což samozřejmě v celku působí mnohem příjemněji, než kdyby se snažila skrývat a dělat ze sebe modelku Victoria’s secret.

Svým postojem navíc podporuje vrstevnice, které trápí podobné problémy, a ukazuje jim, že i s boky jako skříň lze vzbudit zájem.

Její outfit z Mattoni Koktejl Festivalu, kde vystupovala, je toho jen důkazem.

Fotogalerie

Komentáře