Sjezd politických dinosaurů! Poznáte, kdo se vynořil pozdravit Klause s Mečiarem?

Sjezd politických dinosaurů! Poznáte, kdo se vynořil pozdravit Klause s Mečiarem?
Setkání expremiérů České a Slovenské republiky nebylo jen setkáním Václava Klause a Vladimíra Mečiara. Semináře se zúčastnila celá řada politických činovníků, na které již dlouho není vidět, případně jste na ně raději zapomněli. Poznáte je ještě?
Michal Chalupa Expres.cz
  0:01
Zvláště srdečně se Vladimír Mečiar zdravil s Janem Stráským.

Zvlášť srdečně se Vladimír Mečiar zdravil s bývalým předsedou federální vlády a ministrem dopravy Janem Stráským. Ten dorazil i přes pokročilý věk a zdravotní problémy. V pozadí vše sleduje ekonom Miroslav Ševčík.

Z hlubin politického zapomnění se zjevil i bývalý ministr financí Ivan Kočárník.

Tento snímek sice primárně zachycuje pozdravení Miroslava Mečiara s někdejším ministrem obchodu a průmyslu Vladimírem Dlouhým, v šedivém saku za nimi však vidíme Ivana Kočárníka, někdejšího ministra financí a pozdějšího poradce Miroslava Kalouska, když vykonával stejnou funkci.

Debaty se účastnili mezi jinými i pánové Stráský, Dlouhý a Vodička.

Pány Stráského a Dlouhého na snímku doplňuje Jindřich Vodička, bývalý ministr práce a sociálních věcí a v Klausových vládách též ministr vnitra.

Setkání se v přeneseném smyslu účastnil i T.G. M., který byl i opakovaně v průběhu semináře zmíněn.

V přeneseném slova smyslu se setkání premiérů zúčastnil i T. G. M., o němž se ten den opakovaně mluvilo. Co by asi oběma pánům řekl k pohřbení jeho životního snu?

FotogalerieKomentáře