Temná minulost Pavla z Výměny: Zemřelo mu dítě, obviňuje exmanželku

Středeční Výměna manželek překvapila diváky nejen kvůli šokující nevěře Lukáše, ale také z důvodu sociální situace sedmičlenné rodiny Pavla a Terezy, za jejichž problémy stojí očividně mnohem více než jen nízký příjem. Pavlova exmanželka se dle jeho vlastních slov měla během těhotenství mlátit do břicha a nechala zemřít jejich společnou dceru. Jeho slova vás šokují!

Výměna manželek opět naservírovala divákům pohnuté osudy. Pavel (37), který momentálně žije ve společné domácnosti s přítelkyní Terezou (23), vychovává tři své děti a dvě další, které má z předchozích vztahů jeho partnerka. 

Několikrát však během pořadu naznačil, že má pochybný vztah se exmanželkou, která se o jejich společné děti vůbec nezajímá. Nejmladší Helenku údajně neviděla od doby, co ji porodila.

Expresu se podařilo vypátrat, že je situace ještě horší. Kromě Helenky (2), Aničky (5) a Toníka (6) společně počali ještě dceru Haničku. Ta však týden po porodu zemřela a vinu na tom má nést právě Pavlova bývalá manželka Ilona.

„Dělala vše pro to, aby ji zabila. Přede mnou se tvářila, že je šťastná, ale jinak se snažila podle všemožných babských rad potratit nebo porodit předčasně. Třeba se koupala v horké vaně. Dítě bylo přitom vymodlené. Nakonec porodila počátkem sedmého měsíce a Hanička po týdnu zemřela,“ svěřil se Expresu s tragickou událostí sám hlavní aktér Výměny.

„Stejně se chovala i k ostatním dětem. Když čekala Toníka, tak se mlátila pěstí do břicha. A s poslední dcerou Helenkou ani nechodila k doktorovi,“ dodává.

V opatrovnickém řízení byli Toník, Helenka a Anička svěřeni do péče Pavlovi. Paní Ilona střídavě pracuje a nepracuje, alimenty neplatí a žije pochybným způsobem života. O jejím podivném chování a vztahu k dětem svědčí i zprávy, které se Pavel rozhodl parafrázovat.

Nová rodina ve Výměně manželek.

Diváci netuší, kam až Pavlova temná minulost sahá.

Prostřednictvím textovek otce svých dětí vydírá, tvrdí mu, že děti, o které se stará, nejsou jeho, a dokonce ho trápí výroky o smrti jejich společné dcery. 

„Děti jsou moje, tvoje byla maximálně Hana, ale ta je díky bohu po smrti. Helena je Petra, Tonda Kamila a Anička, to víš sám,“ vzkázala údajně přes zprávy tatínkovi z Výměny.

Troufalá tvrzení však vzápětí vyvrací a zase popírá podle toho, jak se jí to hodí. Sám Pavel o svém otcovství pochybuje. Během jejich vztahu jí měl totiž přijít až na 9 milenců. 

Ať tak či onak, papírově mají děti jediného otce - Pavla.

Ilonina drsná slova o smrti jejich společné dcerky vyvolávají pochybnosti, zda je žena psychicky v pořádku. Podle Pavlova tvrzení se jí navíc její děti, zejména nejstarší syn, bojí.

„Toník si ji nepamatuje v dobrém ani trochu. Když jsme se třeba zmínili, že píše a že by je chtěla k sobě, tak začal brečet, že tam nechce. A když se Anička podívá na její fotku, tak na otázku, kdo to je, vždy odpoví, že paní. A na otázku, jaká paní a jestli je hodná, nebo zlá, vždycky řekne, že zlá,“ tvrdí Pavel.

Zoufalý tatínek se dodnes potýká s výhrůžkami, ať ze strany Ilony, nebo jejího přítele Petra. Ten na Pavla nešetří vulgaritami. Při jednom jejich setkání dokonce došlo na fyzickou konfrontaci. 

„Poslední den, kdy viděla Aničku, to bylo před několika lety, kdy mě její přítel napadl sekerou. Vyhrožoval mi zabitím. Poté, co jsem ho složil k zemi, jsem si dceru odvezl,“ vzpomíná Pavel, který tehdy vezl dceru na chatu, kde Ilona žije. Po konfrontaci ji však naložil zpět do auta a odvezl si ji. 

Své děti může neposedná maminka vídat dle nařízení soudu jen za přítomnosti jejich otce. Proti tomu se však neustále ohrazuje, přestože nemá stálý příjem ani dostatečné bydlení.

Pavel má děti svěřené do péče. Jeho bývalá žena je může vídat jen v jeho...

Pavel má děti svěřené do péče. Jeho bývalá žena je může vídat jen v jeho přítomnosti.

„Už to budou tři roky jen vyhrožování, tahání po nesmyslných soudech, kde nad nimi každý kroutí hlavou, a v konečné fázi se na děti nepřijde podívat, přestože jí člověk z dobré vůle nabídne sraz v Praze. No magořina,“ tvrdí Pavel.

Není se tedy čemu divit, že s partnerkou řeší finanční těžkosti, když nedostává alimenty na výchovu ani jediného dítěte.

Paní Ilonu jsme se snažili kontaktovat, na zprávu a vznesená obvinění však zatím nereagovala.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 0:34 20. ledna 2018. Anketa je uzavřena.

 • Cože
  12
 • Trapas
  9
 • Sladký
  8
 • Tvl
  8
 • Super
  7
 • Haha
  7
Komentáře