jít naiDNES.cz

Zamilovaný Kotek promluvil o seznámení s partnerkou a prozradil, kdo mu říká dement!

Vojta Kotek a Zuzana Stivínová, Zuzana Mauréry a Marie-Luise Stockingerová. | foto: Tilen Vajt, Jiří Pitrof, Ladislav Křivan

Dlouho to vypadalo, že herec Vojta Kotek (29) skončí jako starý mládenec. To se ale změnilo na narozeninové oslavě Jiřího Bartošky, kde potkal mladičkou dceru slavného sochaře Valerii Rónovou (25). Do té se bezhlavě zamiloval a od té doby jej pohledná brunetka všude doprovází. Svou milou si vzal i na festival do Varů, kde se od svého idolu nehnula na krok.

V posledních letech neměl štěstí na ženy. Dá se říct, že po rozchodu s Terezou Voříškovou se po jeho boku neobjevila žádná, kterou by představil jako svou oficiální partnerku. To se změnilo až s Valerií Rónovou.

Bohudík za to, že nás její tatínek na Barťákových narozeninách seznámil. Asi úplně netušil, co z toho vzejde, já jsem za to ale velmi rád. Dost dlouhou dobu se mi totiž nedařilo tolik otevřít a potkat člověka, který mi rozumí,“ svěřil se Expres.cz Vojta Kotek na prezentaci filmu Marie Terezie, ve kterém ztvárňuje roli manžela samotné Terezie.

Právě na natáčení tohoto velkofilmu ho doprovázela i jeho nová partnerka. A jelikož samotnou Terezii hraje krásná rakouská herečka Marie-Luise Stockingerová, nedalo nám to se nezeptat, zda toto nebyl ten pravý důvod.

Rozhodně to nebylo kvůli tomu, aby mě hlídala. Chtěl jsem, aby se podívala na natáčení, protože točit film, ve kterém se kostýmy šily a je takto výpravný, se mi nemusí poštěstit. A vzhledem k tomu, že je Valerie výtvarnice, myslel jsem si, že by ji to mohlo zajímat a bavit ji to. A musím říct, že byla nadšená,“ prozradil herec.

Vojta Kotek se svou přítelkyní Valeri Rónovou.

Vojta Kotek se svou přítelkyní Valerií Rónovou.

Ačkoliv na pohlednou Rakušanku prý Valerie žárlit nemusela, Kotek přiznal, že právě s ní zažil největší trapas z natáčení. Jelikož jde o česko-rakousko-slovensko-maďarský film, sešli se herci hned z několika států. A nikdo z německy mluvících herců nepředpokládal, že by Vojta Kotek mohl umět i jejich řeč. A už vůbec s tím nepočítala právě Marie-Luise Stockingerová.

Já jsem se učil německy, když jsem byl malý, pak anglicky a začal jsem studovat španělské gymnázium. Moc mluvit německy neumím, ale rozumím poměrně dobře. Zpočátku jsem to tajil, aby se po mně nechtělo, abych mluvil německy. Brzy jsem ale zjistil, že si o mně povídají a já tomu rozumím. Bylo to legrační. Marie-Luise je fajn holka, sedli jsme si, ale je velmi temperamentní, prudká a párkrát řekla své kolegyni v němčině: ‚Co to je za dementa?’ Ona by mi to ale řekla i anglicky, kdybych chtěl. Pak jsem jim řekl, ať si dávají pozor, že jim rozumím. Strašně se smála, ale o to víc nás to sblížilo,“ přiznal Kotek, který má nyní před sebou koncerty s kapelou a první letní dovolenou s Valerií.

Chci volno a užít si hezké léto. Pojedeme na Sicílii,“ uzavřel herec.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 15:05 1. listopadu 2017. Anketa je uzavřena.

 • Super
  6
 • Haha
  6
 • Trapas
  6
 • Sladký
  6
 • Cože
  4
 • Tvl
  4
Premium

Kořeněná jídla ani káva neškodí, vyvrací profesor Tesař letité mýty

Kola je pro ledviny hrob. Nejlepší je nesolit a nejíst ostrá exotická jídla. Alkohol dokáže „propít“ ledviny, které je...

Premium

Hra o 80 tisíc: kolik peněz navíc mohou rodiče získat a jak to udělat

Rodičovský příspěvek se od ledna zvýší ze současných 220 tisíc korun až na celkových 300 tisíc. MF DNES přináší návod –...

Premium

Test celoročních pneumatik. Jak si vedou za sucha, za mokra a na sněhu

K celoročním pneumatikám výrobci přistupovali po dlouhá léta macešsky. Konečně se však vrátily do jejich přízně....

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Vezmeme vás na titulní stranu
Čtvrtek 14. listopadu 2019, svátek má Sáva
EXPRES

jít naiDNES.cz