jít naiDNES.cz

Gottova vokalistka Vlasta Kahovcová: Ivanu obdivuji a dělá to dobře!

Ivana Gottová je sice často terčem kritiky, že odřízla Karla Gotta od jeho letitých přátel, Mistrova bývalá vokalistka Vlasta Kahovcová má ale pro její chování pochopení. Expresu přiznala, že si sama prošla nemocí svého muže, o něhož přišla letos v dubnu.

Tahle slova by si měl přečíst Milan Drobný, který v posledních měsících osočoval Ivanu Gottovou, že mnohonásobného slavíka odřízla od všech jeho přátel. Ne všichni s ním souhlasí. 

Zcela jiného názoru je Gottova bývalá vokalistka Vlasta Kahovcová. Ta s Ivankou sympatizuje. „Myslela jsem si, že na dnešní premiéru, když jenom trošku bude moct, s Ivanou přijdou. Ale asi je na tom divně. Chápu to,“ svěřila se na premiéře muzikálu Čarodějka Kahovcová, která z vlastní zkušenosti ví, čím si dnes Ivana Gottová prochází.

„Mně před půl rokem umřel manžel. Chápu Ivanu, která k němu nechce pouštět známé a kamarády. Ví, jak na tom je, a snaží se ho ochránit. Je to dobrá holka, protože jsem to sama zažila. Můj muž byl od Vánoc v nemocnici a bylo to těžké. Měl cukrovku. Vím, co to je vozit manžela do nemocnice a sdílet s ním ty jeho problémy. Ivanu tak hrozně oceňuju,“ vysvětlila Gottova bývalá vokalistka, jejíž manžel bohužel letos počátkem dubna své nemoci podlehl.

Ačkoliv to pro ni byla velká ztráta, znovu se dokáže usmívat. 

„Musíte se s tím vyrovnat. I když s tím počítáte, stejně vás ta samota zaskočí. Vznikne taková bublina, prázdno a musíte se s tím srovnat. Což bude ta Ivana… Nevím, třeba se z toho Karel dostane. Je takový silný. Třeba vše překoná. Přála bych mu to, protože je to boží člověk,“ dodala Kahovcová, která by se ráda se svým dávným kamarádem viděla, neví ale, zda k tomu dostane příležitost.

„Já se nebudu vnucovat. Jestli ho Ivana hlídá a hlídá jeho nejlepší kamarády a přátele a pouští k němu jenom někoho, nebudu se vnucovat. Přeju mu, aby se z toho dostal a doufám v to,“ říká Kahovcová, jež se s Gottem naposledy viděla na jeho červnové narozeninové oslavě v Divadle Na Jezerce. 

„Byl tam úžasný, vydržel dlouho. Já jsem mu dala k narozeninám obrázek a zazpívala jsem mu. Bylo to prima. Obdivovala jsem ho, že to vydržel. Já jsem odcházela ve tři v noci a on tam stále seděl a odpovídal na dotazy. Lidi se mu snažili vnutit do přízně a on už tam určitě nebyl zdravý,“ uzavírá.

Fotogalerie


Premium

Do luxusu investoval i Jaromír Soukup. Nejdražší byt v Česku je dál na prodej

Na samém vrcholu stometrového mrakodrapu V Tower na pražském Pankráci jsou dva penthousy, obecně považované za...

iDNES Premium už používá 150 tisíc lidí. Cena nebude mít konkurenci

Unikátní služba iDNES Premium funguje měsíc. Už bezmála sto padesát tisíc čtenářů oslovil mix exkluzivního čtení a...

Premium

Sex je snadno dostupný, ale nevěra ještě není důvod k rozchodu

Tolerance je podle něj jen povýšenecký postoj k druhému a vytváří korupční prostředí, proto do partnerských ani jiných...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat