jít naiDNES.cz

Čekají ji týdny hospitalizace: Erbová je na specializovaném oddělení a prosí o klid

Erbová bude hospitalizována několik týdnů. | foto: Koláž Expresu

Vlaďka Erbová po hospitalizaci prozradila Expresu informace o svém zdravotním stavu a její pobyt v brněnské nemocnici opravdu není bezdůvodný. Záleží na závažnosti nálezu, říká náš zdroj.

O svém zdravotním stavu sice nechtěla mluvit, pro Expres ale Vlaďka Erbová udělala výjimku. I kvůli tomu, aby se mohla plně věnovat své léčbě a nemusela neustále odpovídat na dotazy týkající se jejího zdraví.

Volím tuto cestu zároveň i jako omluvu mé nepřítomnosti a všem svým klientkám děkuji za trpělivost. Některé věci naplánovat bohužel nejdou. Jsem v péči vynikajících brněnských lékařů. Děti jsou v pořádku, s lidmi, kteří jsou naší rodině blízcí. Potřebuji jen čas a klid, aby se moje tělo dalo do pořádku a mohla jsem zajistit stěhování a naskočit zpět do procesu. Jak pracovního, tak školního s dětmi. Děkuji všem za podporu, jen opravdu musím při své diagnóze mít úplný klid, takže se i omlouvám, že nereaguji,“ sdělila nám Erbová, která podle našich informací může v nemocnici strávit až dva měsíce.

Skolit ji měla meningitida čili zánět mozkových blan. Podle našich informací se aktuálně zjišťuje původ nemoci. Pokud by šlo o bakteriální meningitidu, byla by Vlaďka v ohrožení života.

„Další dny ukážou, co bude dál. V nemocnici může být od dvou do šesti týdnů. Záleží na závažnosti nálezu. To by se mělo ukázat v průběhu týdne,“ řekl Expresu zdroj z Brna, který je o její zdravotní situaci dobře informovaný.

Erbová bude hospitalizovaná několik týdnů.

Vlaďka Erbová bude hospitalizována několik týdnů.

„Markus ji nesmí v nemocnici navštívit, Viktorka u maminky byla, protože jí již bylo dvanáct let. Vlaďka ale aktuálně potřebuje klid. Na příkaz lékařů musí absolutně vypnout mozek,“ prozradil nám náš zdroj s tím, že se o její děti starají modelčiny blízké kamarádky, které za ni řeší i záležitosti kolem stěhování do Mostu.

„Vlaďka byla převezena na specializované oddělení, kde nyní musí absolvovat různá vyšetření,“ uzavřel náš zdroj z Brna.

Fotogalerie

Premium

Test kebabů: Hovězí maso, které nedávno ještě kdákalo, i nadměrné množství soli

Orientální kebab by mohl být zdravější alternativou smažených hamburgerů a hranolků. Jenže to by musel být připravován...

Premium

Tajemství zdraví je ukryto v mezilidských vztazích, tvrdí psycholog Ptáček

Jakým způsobem žijeme a přistupujeme ke svému okolí, máme vlastně z velké části předurčené. Ovlivnit nás může nejen...

Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Komentáře