jít naiDNES.cz

Vlaďka Erbová skončila v péči lékařů. Nevypadá to dobře, tvrdí zdroj z jejího okolí

Vlaďka Erbová byla hospitalizována. | foto: Profimedia.cz

Vlaďka Erbová ruší všechny své plány. Pohledná modelka skončila v péči lékařů. Jak dlouho bude v nemocnici, zatím neví ani ona sama!

Do konce měsíce se sice musí vystěhovat z domu, v němž prožila poslední tři roky, a přestěhovat se do svého rodného Mostu, kde její děti již v září nastoupí do nových škol, místo toho ale řeší zdravotní komplikace.

Vlaďka Erbová, která má za sebou snad nejhorší dva roky svého života, kdy se musela soudní cestou bránit pornoútokům ze strany svého exmanžela Tomáše Řepky a jeho partnerky Kateřiny Kristelové, byla hospitalizována.

„Holky moje, hlásím hospitalizaci. Na jak dlouho, nejsem schopná říct. Mohu poslat případně kontakt na můj zástup, ale nemoci nechodí po horách, ale po lidech. A já jsem takový vděčný hostitel,“ oznámila Erbová, která není v nemocnici poprvé.

Před čtyřmi lety byla v nemocnici s těžkým zápalem plic, kdy měla v plicích vodu. Její zdravotní stav byl tehdy dokonce tak vážný, že jí šlo o život. Několik týdnů téměř nejedla a byla odkázána na infuzi.

Její zdravotní stav by měl být vážný i nyní. Podle informací Expresu musela být dokonce z vyškovské nemocnice převezena do brněnské, kde ji mají v péči ti nejlepší lékaři.

„O děti se zatím starají její kamarádky, které pomáhají i s dobalováním zbývajících krabic. Vlaďka je sice v nemocnici, z domu se ale musí i tak vystěhovat,“ sdělil nám zdroj z okolí krátkovlasé modelky, který zatím netuší, jak dlouho bude Erbová v nemocnici.

„Čeká se na výsledky vyšetření. Nevypadá to dobře. Mluví se až o čtrnáctidenní hospitalizaci. V horším případě to může být i déle,“ dodal náš zdroj.

Pokusili jsme se kontaktovat i Vlaďku Erbovou. Ta nám ale na naše SMS zprávy nereagovala a hovory nebrala.

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat