Brutální útok na herečku Zelníčkovou: Fanoušci prahnou po pomstě

Agresivní útok na zpěvačku Zelníčkovou otřásl Českem. Fanoušci jsou v šoku a čekají na jméno násilníka. | foto: Facebook

V pátek večer otřásl celou republikou ohavný čin, kterého se dopustil vůči zpěvačce a herečce Veronice Zelníčkové neznámý útočník, který měl být dokonce jedním z jejích přátel. Co na to fanoušci? Dychtivě čekají na jméno agresora!

Teprve dvaadvacetiletá zpěvačka a herečka Veronika Zelníčková má na svůj útlý věk parádně našlápnuto. Všechno v jejím životě se jeví beze zbytku ideální.

Už v roce 2006, když jí bylo pouhých 12 let, dostala epizodní roli v seriálu Ordinace v růžové zahradě, na divadelní prkna se probojovala o rok později, kdy zazářila v muzikálu Bílý motýl v divadel Semafor. Její hvězda začala pomalu ale jistě stoupat.

Vystudovala hudebně dramatický obor na Státní konzervatoři v Praze, zahrála si v několika dalších televizních seriálech, účinkuje na muzikálových prknech, zpívá v úspěšně rozjeté metalové kapele Anacreon, do které naskočila počátkem roku 2014 a má vedle sebe partnera, o kterém si mnohé z nás mohou nechat jen zdát.

Tomáš Krejza za Veroniku bojoval a sám dopadl útočníka.

Tomáš Krejza za Veroniku bojoval a sám dopadl útočníka.

Přítel napadené metalové princezny, zpěvák a klávesista kapely Anacreon Tomáš Krejza, je muž činu. Nehodlal pasivně čekat na kroky policie a vydal se pátrat po útočníkovi na vlastní pěst a světe div se – opravdu se mu podařilo ho dopadnout.

Útočník se momentálně nachází v rukou policistů, jeho totožnost však zůstává prozatím skryta. Jakmile však bude odhalena, stane se terčem nenávisti tisíců fanoušků, kteří se na sociální síti neváhají zdržet nenávistných až agresivních komentářů dychtících po pomstě.

Muž, který zřídil Veroniku, se několik hodin skrýval.

Muž, který zřídil Veroniku, se několik hodin skrýval.

„Tomů č*rákovi bych udělal ze života peklo!!!“ Napsal na sociální síť jeden z fanoušků kapely.

„Rozdupat ho,“ napsal další.

Poté, co kapela Anacreon sdělila fanouškům, že už se její stav rapidně zlepšil, podal k násilnému činu vyjádření i jeden z členů její rodiny: „Děkujeme všem za podporu Veroniky. Přežila jen díky své bojovnosti a statečnosti.“

Hodně štěstí popřáli Veronice skrze sociální síť i kolegové z brandže jako například Petr Kutheil, Elis Ochmanová nebo Roman Tomeš.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 0:45 28. listopadu 2016. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  27
 • Haha
  14
 • Super
  12
 • Sladký
  12
 • Tvl
  12
 • Cože
  11
Komentáře