jít naiDNES.cz

Příliš dlouhý rozchod? Co Kopřivová naznačuje svými nářky na Instagramu?

Buď má jejich vztah vážné a ohrožující trhliny, nebo celý národ podlehl iluzi, která se poslední měsíce šíří v médiích. Veronika Kopřivová (27) s Jaromírem Jágrem (46) už jakou dobu nepůsobí jako pár, byť se blondýnka nedávno objevila na zápase Jardových Rytířů v Kladně. To, že se pár potácí nad propastí rozchodu, naznačuje sama Veronika na svém Instagramu.

Veronika Kopřivová na Instagramu sdílela další poněkud znepokojující komentář, který se váže k poslednímu víkendu. V pátek mi bylo ještě do smíchu, plno práce a focení novinek. Ale včera mě ten smích přešel. To byl den. Co den, spíš víkend! naznačuje Jágrova přítelkyně, že prožívala během víkendu náročnější chvíle.

Přitom právě tomuto víkendu předcházelo páteční rande s Jágrem. Podle informací deníku Blesk si dvojice sice zašla na společnou večeři, nicméně o romantiku se zrovna nejednalo, naopak. Příliš spolu nekomunikovali a nedošlo ani na doteky a jiné něžnosti, které si páry běžně dopřávají.

Zítra konečně pondělí, takže hezky pěkně s úsměvem. Stříhám doma metr, ať už je středa, protože začíná první cestovačka v tomto roce,“ shrnula víkend Veronika, která už se nemůže dočkat další dovolené. Ta se ale zřejmě bude odehrávat opět bez Jágra. 

Býval to nejhezčí pár českého showbyznysu. Krásná Veronika Kopřivová zářila vedle hokejového boha, sociální sítě se prohýbaly pod přívalem společných momentek štěstí a dvojice se od sebe nehnula na krok.

Bohužel tyhle časy se zdají být minulostí a pár už dávno postoupil do pokročilejšího stadia vztahu. Na tom by nebylo nic divného, naopak! Do takového stadia by se měly dostat každé zdravé vztahy!

Jenže u Jágrových se zdá, jako by jejich vztah nechytil zrovna ten správný kurz. Spíš jako by se chystali svou loď lásky zaparkovat než vyplout na širé moře.

Samozřejmě je možné, že si dvojice akorát střeží soukromí, a proto na veřejnost nenechá prosáknout nic, co by mohlo zavdat spekulacím.

Jako mnohem pravděpodobnější se bohužel jeví varianta, že vzájemná jiskra postupně vyhasíná. Jako by začala převládat lhostejnost nad vášní. Veřejnost tak utrápeně posledního půl roku přihlíží stejně tak utrápené „one (wo)man show“ a Veroničiných single výletů namísto souhry, která ve dvojici kdysi panovala.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 18:30 15. května 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  68
 • Haha
  35
 • Super
  25
 • Tvl
  22
 • Cože
  19
 • Sladký
  14
Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Premium

Jakub Šural: Snažím se, aby na mě brácha mohl být hrdý

Přes půl roku uplynulo od toho 29. dubna, kdy fotbalový svět přišel o Josefa Šurala a Jakub Šural, obránce Zbrojovky...

Premium

Kořeněná jídla ani káva neškodí, vyvrací profesor Tesař letité mýty

Kola je pro ledviny hrob. Nejlepší je nesolit a nejíst ostrá exotická jídla. Alkohol dokáže „propít“ ledviny, které je...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat