jít naiDNES.cz

Kopřivová v hádce s tenistkami: Není pravda, že si stěžuji, jsem takhle pracovitá!

Není to tak dávno, co si tenistky Kristýna Plíšková a Tereza Martincová vystřelily z přítelkyně Jaromíra Jágra Veroniky Kopřivové. Na svůj Instagram umístily video, v němž parodují Kopřivové velmi časté nářky na to, že má neustále mnoho práce, a kdyby to šlo, pracovala by 25 hodin 8 dní v týdnu. Její reakce samozřejmě na sebe nenechala dlouho čekat.

K nepříjemnému rozkolu mezi přítelkyní Jaromíra Jágra a českými tenistkami Plíškovou a Martincovou došlo před několika týdny, když si dvě sportovkyně vzaly na paškál Veroničina videa ze Stories, kde pravidelně informuje svoje fanynky a zákaznice svého e-shopu o každém kroku, který udělá.

Veronika Kopřivová se natáčí snad každý moment, i když není vůbec důležitý, například stačí jen, aby jela v autě a pila kafe v kelímku, a její posty povětšinou doprovází sdělení o tom, že je velmi upracovaná a další práce na ni ještě čeká. Přesně tyto chvíle se rozhodla ve videu zparodovat tenistka Tereza Martincová a štafetu ironie pak předala Kristýně Plíškové, dvojčeti bývalé světové jedničky Karolíny.

Bylo zcela jasné, že tahle legrácka dvou sportovkyň nezůstane nepovšimnuta a odpověď se dostaví záhy. Veronika si na svůj Instagram, který používá jako komunikační kanál s veřejností, umístila citát, jímž uvedla celé své sáhodlouhé sdělení jako odpověď tenistkám.

„Zrovna si tu čtu,“ píše Kopřivová, a narazila jsem na super quote (čti citát, pozn. red.): Ti, jejichž chování je nejsměšnější, první pomlouvají jiné.“

Výrok francouzského klasicistního dramatika Molièra, jehož nejvíce proslavilo dílo „Tartuffe neboli Pokrytec“ je úvodem k Veroničině následné obhajobě, která se dá vyložit i jako obrana vůči kritice, že vlastně nedělá nic a jen se sluní v záři Jaromírovy slávy.

Vypisuje zde vše, čím musela projít, a je to tedy slušný výčet. Od brigádničení v zoo přes rozdávání letáků, stříhání a barvení vlasů, recepční a chůvu až po spravování vlastního e-shopu, na nějž se nedávno zaměřila i Česká obchodní inspekce, psali jsem zde.

Část statusu Veroniky Kopřivové.

Část statusu Veroniky Kopřivové.

Samozřejmě není jediná mladá dívka, která si musela projít martyriem drobných prací a neustálých změn zaměstnání včetně nabíraní toho dalšího - víkendového, aby zbylo z mrzké výplaty ještě drobek na kosmetiku a páteční zábavu s přáteli, než konečně našla to, co ji baví, naplňuje a z čeho se dá poměrně slušně vyžít.

Část statusu Veroniky Kopřivové.

Část statusu Veroniky Kopřivové.

Nicméně kritika mladých sportovkyň, které ji ve svém videu zparodovaly, spíše mířila na to, že - jak se tak lidově říká - my všichni „taky máme čtyři děti“ a ani Veronika není žádná výjimka, aby pořád musela mluvit o tom, kolik ji čeká práce a povinností.

Jistě se z její strany jedná spíš o pyšné upozornění pro její zákaznice, že se snaží starat o svůj obchod, ale vzhledem k cenám zboží z něj nabízeného jsou kupující ženy právě ty, které se v práci honí od nevidím do nevidím a občas si rády vezmou přesčasy a placené víkendy, aby měly na výplatní pásce přilepšeno.

Tyto ženy moc dobře vědí, jaké to je dřít se jako mezek, ale ony to nemají kam psát tak jako Veronika, protože nejsou žádnými veřejně známými osobami, a tudíž jejich vytíženost a vyčerpanost nikoho ani nezajímá. Přitom to bývá často kolikrát horší práce než jen jet autem, které Veronice koupil nebo zařídil Jágr, protože sama by neměla ani na volant z něj, pro balení krajkových kalhotek a overal ze starší kolekce.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 0:38 6. dubna 2018. Anketa je uzavřena.

 • Haha
  84
 • Trapas
  45
 • Super
  15
 • Tvl
  14
 • Sladký
  10
 • Cože
  9
Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Premium

Jakub Šural: Snažím se, aby na mě brácha mohl být hrdý

Přes půl roku uplynulo od toho 29. dubna, kdy fotbalový svět přišel o Josefa Šurala a Jakub Šural, obránce Zbrojovky...

Premium

Kořeněná jídla ani káva neškodí, vyvrací profesor Tesař letité mýty

Kola je pro ledviny hrob. Nejlepší je nesolit a nejíst ostrá exotická jídla. Alkohol dokáže „propít“ ledviny, které je...

Komentáře
Vezmeme vás na titulní stranu
Pondělí 18. listopadu 2019, svátek má Romana
EXPRES

jít naiDNES.cz