Kopřivová čelí kritice kvůli reklamě: Instagram není o diskuzi, pište o mně pozitivně

Nechvalně proslulý čaj Bubbleology čelil sice kritice kvůli pochybnému složení, přesto se do jeho reklamy zapojuje čím dál tím více celebrit. Teď začala novou kampaň trendy nápoje propagovat i zastánkyně zdravé výživy Veronika Kopřivová. A jak se dalo předpokládat, dostala od svých followerů pořádnou sprchu. Namísto aby se s ní však Jágrova přítelkyně vypořádala důstojně, hádala se a následně všechny komentáře smazala. Jak své rozhodnutí odůvodnila?

Za propagaci čaje s kuličkami značky Bubbleology sklidila v minulosti kritiku například Agáta Prachařová nebo David Gránský. Ti se nechali s pochybným produktem nafotit a dali souhlas s vytvořením jejich vlastní směsi s cílem přitáhnout ke koupi co nejširší škálu jejich fanoušků.Teď se o totéž pokusila Veronika Kopřivová, která propaguje tři druhy čajů, jež údajně sama namíchala. Má to ovšem háček. 

O odhalení nekalých praktik firmy Bubbleology se zasadil zejména moderátor Jan Tuna, který neváhal složení výrobku otestovat a zjistil, že není zdaleka tak zdravý a přírodní, jak se prezentuje. Z toho důvodu od podpory značky ustoupila například Dara Rolins nebo blogerka Teri Blitzen.

Kopřivová za propagaci výrobku, coby zastánkyně zdravého životního stylu, dostala logicky od svých fanoušků řádný výprask. Výrobce přitom tvrdí, že se v dané řadě nedá o závadnosti složení hovořit, což tvrdí též Veronika. 

Kopřivová sklidila za reklamu na Bubbleology ostrou kritiku.

Kopřivová sklidila za reklamu na Bubbleology ostrou kritiku.

Na Instagramu, kde se podělila o svou novou kampaň, si však bez ohledu na to vyslechla nejen výtky, co se týká zdraví, ale také samotného faktu, že má potřebu si brát za něco takového peníze.

Kopřivovou takové reakce rozčílily a namísto argumentace se na diskutéry obořila, že ji nemají právo na jejím vlastním profilu kritizovat. Že jsou hloupí. Následně celé vlákno komentářů smazala. 

Následně vydala prohlášení: „Komentáře vypínám, protože je tady bohužel plno hlupáků, a to říkám ve vší slušnosti, kteří sem, na můj profil, potřebují cpát názory, na které se nikdo neptá a už vůbec se na ně neptám já. Instagram není žádné diskuzní fórum,“ nechala se slyšet Jágrova holka. 

Neslouží však sociální sítě slavných k tomu, aby je mohli jejich fanoušci sledovat a svobodně se k jejich aktivitám vyjádřit? Na chválu se Veronika také neptá, kupodivu jí však nevadí, když jí na sociální síti kdokoliv adoruje. Neměla by tedy umět přijmout i kritiku?

Veronika smazala všechny komentáře.

Veronika smazala všechny komentáře.

„Komu se něco nelíbí, má na to právo a nemusí na to koukat. Nic vám nenutím a sledovat mě nemusíte. Instagram mě neživí, mám jinou práci a nepotřebuji tady mermomocí každého. Chci, ať je tady každý dobrovolně a hlavně z pozitivních důvodů. Mně se také nelíbí plno věcí a logicky je nevyhledávám a hlavně nekomentuji,“ dodala. 

Tomu se říká svoboda slova. Chválit ano. Kritizovat? Nikoliv. Zajímavá strategie. 

FotogalerieOhodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 15:06 14. března 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  129
 • Haha
  32
 • Tvl
  15
 • Super
  8
 • Sladký
  8
 • Cože
  6


Komentáře