Česká obchodní inspekce vyšetřuje kromě Kopřivové i Prachařovou, hrozí jim pokuty

Česká obchodní inspekce vyšetřuje nejen Kopřivovou, ale také Prachařovou. | foto: Koláž Expres/Profimedia

O tom, že televize Nova podala podnět České obchodní inspekci k prošetření obchodních praktik Veroniky Kopřivové, jsme vás již informovali. Nejspíš ovšem nevíte, že v tom Jágrova přítelkyně nejede sama. Tentýž správní orgán totiž zahájil řízení i vůči Agátě Prachařové a její nechvalně známé Rebelle.

O internetovém obchodování Agáty Prachařové toho bylo řečeno již mnoho. Nakupuje nekvalitní zboží v italském skladu, amatérsky na něj našívá vlastní štítky s názvem Rebella a její zákaznice si stěžují, že je s ní, mírně řečeno, velmi obtížná komunikace.Nám se nespokojených dívek přihlásila celá řada. Jejich argumenty se přitom často opakovaly. Když máte problém nebo chcete vrátit peníze, Agáta náhle nekomunikuje. Na zboží můžete čekat i několik měsíců, a když se ohradíte, dočkáte se jen nadávek či urážek.

Její e-shop s názvem Rebella jsme si loni vyzkoušeli sami a stejně tak učinila před pár týdny i televize Nova. Ta se rozhodla vyhlásit podnikajícím celebritám válku a dala podnět k prošetření České obchodní inspekci.

„Nám přišly od televize Nova celkem dva podněty. První byl na slečnu Kopřivovou a druhý na Agátu Prachařovou,“ řekl Expresu mluvčí ČOI Jiří Fröhlich.

Česká obchodní inspekce bude vyšetřovat Agátiny obchodní praktiky.

Česká obchodní inspekce bude vyšetřovat Agátiny obchodní praktiky.

Agáta musí být o kontrole České obchodní inspekce předem srozuměna a zároveň je během její realizace povinna poskytnout pověřeným osobám veškerou potřebnou součinnost. Řízení bude trvat několik týdnů a bude zakončeno vydáním rozhodnutí inspektorátu.

V případě, že správní orgán shledá v obchodování Prachařové pochybení, mohla by se dočkat tučné pokuty.

Problém má údajně modelka i s odpovídáním na zprávy.

Problém má údajně modelka i s odpovídáním na zprávy.

Má to ovšem jednu výhodu. Holky si mohou vzájemně poplakat na rameni.

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 0:01 8. listopadu 2017. Anketa je uzavřena.

 • Haha
  42
 • Trapas
  21
 • Super
  19
 • Cože
  15
 • Tvl
  13
 • Sladký
  11


Komentáře