jít naiDNES.cz

Chaloupková z Modrého kódu: Nechtěla jsem chodit s režisérem, roli jsem nedostala

Vanda je novou a hodně sexy posilou seriálu Modrý kód. | foto: Instagram

Půvabná herečka Vanda Chaloupková (27) nedávno naskočila do rozjetého seriálu Modrý kód, ale sama říká, že na velkou roli teprve čeká. A dokonce promluvila i o protekci, která vládne hereckým světem a jež ji připravila o práci. Zažila i nabídku práce za sexuální uspokojení? Herečka byla v rozhovoru pro Expres velmi otevřená.

Se sympatickou herečkou Vandou Chaloupkovou se Expres setkal přímo v ateliérech, kde se natáčí Modrý kód. Sama nedávno dostala nabídku na velmi zajímavou roli lékařky, která sexy brunetku každý den překvapuje.

„Trvalo mi, než jsem si zvykla, že se tady všude válí kousky končetin, prsty sem, nohy tam, všude krev. Nedělalo mi to dobře a málem jsem se i rozbrečela, ale teď už to beru s nadhledem,“ směje se herečka, která se musela sžít nejen s rolí, ale i s novým kolektivem.

„Já jsem vždycky velmi nervózní z toho, jak zapadnu do té party, kde si budu moct dát kafe, kde budu mít šatnu, kam budu chodit na záchod, prostě mě straší spousta atributů, ale naštěstí v Modrém kódu jsem s prostředím byla seznámena předem, tak jsem šla natáčet v klidu a myslím, že jsem sem docela zapadla,“ vyprávěla s úsměvem Vanda.

Ale nebylo tomu tak vždycky, že se jí na poli hereckém dařilo. Dokonce i teď čeká na nějakou velkou roli, ale sama přiznává, že umělecké prostředí je hlavně o protekci a tu ona nemá.

„Stalo se mi, že jsem přišla o roli kvůli tomu, že jsem nebyla ničí snacha. O protekci je to mezi herci hodně. Buď musíte mít štěstí a ostré lokty, nebo známosti na dobrých místech, ale to bohužel nemám. Proto asi ještě netočím celovečerní filmy,“ bere tu nespravedlnost s nadhledem.

Vanda je novou posilou seriálu Modrý kód.

Vanda je novou posilou seriálu Modrý kód.

Dokonce jednou přišla o práci kvůli tomu, že nechtěla mít s režisérem nic víc kromě pracovního vztahu. A to se jí stalo osudným.

„Měla jsem točit film s dvěma mladými režiséry. Už bylo všechno dohodnutý, ale pak z toho najednou sešlo. Až později mi došlo, že jsem tomu jednomu nešla po chuti. Prostě jsem s ním nechtěla chodit,“ dodala hvězda seriálu z lékařského prostředí.

Ta si rozhodně práci přes postel hledat nechce. Má partnera, s nímž plánuje budoucnost, chce s ním založit rodinu a určitě si nechce hledat známosti na jednu noc kvůli roli.

„S Oskarem jsme spolu čtyři roky a teď si chceme pořídit baráček za Prahou. Hypotéku si musí vzít on, protože mně ji nedají, protože jsem na volné noze. Ale už se těšíme, až budeme mít vysněný domov,“ uzavřela vyprávění Vanda, která se v budoucnu nebrání ani založení rodiny. 

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 1:17 22. září 2019. Anketa je uzavřena.

 • Super
  23
 • Haha
  22
 • Trapas
  15
 • Tvl
  14
 • Cože
  13
 • Sladký
  13
Komentáře

Mohlo by vás zajímat