VIP vězeň Tomáš Řepka: Celu má sám pro sebe a třikrát denně jídlo

Tomáš Řepka je už za katrem. V pondělí kolem druhé hodiny odpolední nastoupil do výkonu trestu na dva a půl roku za zpronevěru a pornoútok na exmanželku Vlaďku Erbovou. Ačkoliv na něj při vstupu do ruzyňské věznice spoluvězni řvali „jdeš do pekla, budeš kouřit ču**ky!“, Řepka se bát nemusí. Za mřížemi bude mít pravděpodobně režim vězně, kterému hrozí napadení.

Za svou fotbalovou kariéru vydělal stovky milionů korun a mohl žít do konce života jako král, kvůli vlastním chybám ho teď ale čekají neveselé časy.

Tomáš Řepka, který je zvyklý na život na vysoké noze, stráví následujících třicet měsíců ve věznici s ostrahou. Nutno ale říct, že ani za katrem s ním nebude zacházeno jako s obyčejným muklem.

Podle informací Expresu má mít Řepka zvláštní zacházení a postarali se o ně právě jeho spoluvězňové.

„Tomáš Řepka dostal označení MON, což znamená ‚možný objekt napadení‘. Přiděluje se vězňům, u kterých důvodně hrozí napadení jinými trestanci. Jelikož už na Řepku někteří jeho spoluvězni pořvávali při vstupu do věznice, nikdo nechce ponechat nic náhodě,“ sdělil nám zdroj obeznámený s okolnostmi, které provázely Tomášův nástup do výkonu trestu. 

Co vlastně nálepka MON znamená a jaký režim může Řepku potkat, vysvětlil bývalý slavný vezeň Jiří Kájínek.

„To obnáší to, že jednou za týden, čtrnáct dnů nebo třeba měsíc toho člověka vezmou k lékaři, tam se svlékne do naha a oni zkontrolují, zda na sobě nemá nějakou oděrky,“ sdělil Blesku.

„Tomáš Řepka má nadstandardní podmínky. Před jeho nástupem dokonce veškerý personál věznice musel projít speciálním školením. Všem se kladlo na srdce, že nikdo nesmí vynést žádné informace, a dostal zvláštní režim,“ pokračuje náš zdroj, který nám i popsal výhody, z nichž se Řepka může těšit.

„Dostal vlastní celu a má na výběr ze tří jídel. Kromě jídla pro vězně si bude moct vybrat i z nabídky pro bachaře. Ostatní vězni mu to budou dost závidět,“ říká a také potvrzuje informaci, že by se Řepka neměl ve věznici dlouho ohřát.

Do čtrnácti dní by měl být přemístěn jinam.

„Zatím se neví, kam by se měl stěhovat. To se rozhodne až za týden. Dokud bude ale v Ruzyni, bude po celou dobu pod nepřetržitým dohledem. Dokonce má i zvláštní režim na vycházky na dvůr,“ dodal náš zdroj, podle něhož vězeňská služba nechce riskovat, že se Řepkovi cokoliv stane.

Není totiž tajemstvím, že již dnes má Tomáš Řepka v plánu napsat o svém pobytu ve vězení knížku. A je jasné, že každý v ní bude chtít být vyobrazen jenom v tom nejlepším světle.

Fotogalerie

Komentáře