Středa 18. května 2022, svátek má Nataša
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Speed
 • jít naiDNES.cz

  Historie se opakuje: Proč děti Tomáše Řepky nemají rády jeho partnerky?

  Jak jsme vás informovali, dcera Tomáše Řepky z prvního manželství Veronika se navezla do povahy jeho současné partnerky Kateřiny Kristelové. Z té na svém Instagramu udělala čarodějnici s „prasečím“ obličejem. Není to ale poprvé, kdy takto veřejně okomentovala vztah či partnerku svého otce. Své o tom ví i Vlaďka Erbová. I do té se totiž v minulosti dost zostra navezla!

  Kauzu pornoinzerátů, které měli Kateřina Kristelová a Tomáš Řepka jménem Vlaďky Erbové vytvořit, řeší celé Česko. Informace nenechávají chladnou ani Řepkovu jedinou dceru Veroniku. Ta před několika dny zveřejnila na svém Instagramu inkriminovaný snímek z banky, ve které její otec s partnerkou Kateřinou Kristelovou společně platili první z inzerátů. A vybrala fotografii, která moderátorce vůbec nelichotí, přidala jí čarodějnickou čepici a ke koláži připsala: „Když obličej odkryje vaši povahu.“

  Ačkoliv se to zdá být odvážné popíchnutí ze strany Řepkovy dcery, není to poprvé, kdy okomentovala partnerku svého otce, ba dokonce i její chování. Když totiž exfotbalista před lety opustil kvůli Vlaďce Erbové její maminku Renatu, Veronika napsala do médií otevřený dopis, který si Řepka s Erbovou rozhodně za rámeček dát nemohli. A s ohledem na dění dnešních dní je zajímavé, jak se historie opakuje.

  „Dobrý den, chtěla bych se vyjádřit k společnému rozhovoru Erbové a Řepky. Už mám dost těch nepravdivých blábolů a lží, které vypouští p. Erbová, pravda je úplně jiná,“ psala tehdy na začátku dopisu Veronika.

  A kdyby malý Markus mohl, určitě by napsal podobný dopis o Kateřině Kristelové. I ta totiž ze svých úst vypouští směrem k jeho mamince informace, které se nemusí zakládat na pravdě.

  Tím ale Veroničin dopis neskončil. Pokračovala velmi zostra.

  „Já ani můj bratr Tomasso se nechceme stýkat s paní Erbovou a ani ji poznat. Ať se oba dva stále nenavážejí do naší matky Renaty, která se o nás vzorně stará. Hysterku ani semetriku se jim z naší matky nepodaří udělat, ti dva jí totiž nesahají ani po paty,“ psala Řepkova dcera, která nyní nemůže přijít na jméno Kateřině Kristelové.

  V dopise také prozradila, že je otec již dávno odepsal a že nejevil zájem o svého syna ani v době, kdy si zlomil nohu.

  „Nepřišel se na něho podívat a nezajímal se o jeho zdravotní stav a dva dny poté odjel na dovolenou do Dubaje se svou milenkou. Několikrát čekal malý Tomasso, že si pro něho otec přijde, ale vždy to bylo marné,“ tvrdila Veronika s tím, že jí otec měl po telefonním hovoru sdělit, že pro něj již neexistuje.

  Zajímavé je, že do Emirátů se Řepka uchyluje vždy v nejméně vhodnou dobu.

  Zatímco před lety tam odletěl, když ho potřeboval jeho syn, letos si tam užíval, zatímco měl v Praze odpracovávat soudem nařízené obecně prospěšné práce, což mu nakonec soudkyně vytkla a i s ohledem na to ho odsoudila k šesti měsícům do věznice s ostrahou.

  Život Tomáše Řepky jako by se točil v bludném kruhu, ze kterého ne a ne se dostat. Zajímavé na tom všem je, že ačkoliv Kristelová nemá s jeho rozchodem s Renatou Řepkovou nic společného, jeho děti jí nemohou přijít stejně jako Vlaďce Erbové na jméno.

  Ba naopak!

  Z příspěvku Veroniky se zdá, jako by v tomto případu stála na straně své bývalé macechy.

  Fotogalerie

  O čem sní tvůj e-mail?

  Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

  Ohodnoťte článek
  Hlasování skončilo

  Čtenáři hlasovali do 0:01 čtvrtek 27. prosince 2018. Anketa je uzavřena.

  • Super
   34
  • Trapas
   20
  • Sladký
   15
  • Tvl
   15
  • Haha
   12
  • Cože
   9

  Všechno vymyslela Škrlová. Je to hlava manipulace, říká režisér Síbrt

  Premium Před patnácti lety Česko šokovala kuřimská kauza. Týrání malých chlapců nejbližšími příbuznými i podivná role „Aničky“....

  Češi řeší, čím topit. Proč bychom se neměli zbavovat plynového kotle?

  Premium Plynu pro domácnosti by mělo být dosti při přerušení dodávek z Ruska. Nedostatkový plyn sice zdražuje, ale rychlý...

  I vysokoškolák může být blbý, říká obávaný lovec z Novy Doktor Vševěd

  Premium Na úspěchu televizní soutěže Na lovu má Jiří Martínek velký podíl. Diváci žasnou nad jeho znalostmi. On žasne taky –...

  Komentáře

  Mohlo by vás zajímat

  Vezmeme vás na titulní stranu
  Středa 18. května 2022, svátek má Nataša
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  EXPRES

  jít naiDNES.cz