jít naiDNES.cz

Historie se opakuje: Proč děti Tomáše Řepky nemají rády jeho partnerky?

Jak jsme vás informovali, dcera Tomáše Řepky z prvního manželství Veronika se navezla do povahy jeho současné partnerky Kateřiny Kristelové. Z té na svém Instagramu udělala čarodějnici s „prasečím“ obličejem. Není to ale poprvé, kdy takto veřejně okomentovala vztah či partnerku svého otce. Své o tom ví i Vlaďka Erbová. I do té se totiž v minulosti dost zostra navezla!

Kauzu pornoinzerátů, které měli Kateřina Kristelová a Tomáš Řepka jménem Vlaďky Erbové vytvořit, řeší celé Česko. Informace nenechávají chladnou ani Řepkovu jedinou dceru Veroniku. Ta před několika dny zveřejnila na svém Instagramu inkriminovaný snímek z banky, ve které její otec s partnerkou Kateřinou Kristelovou společně platili první z inzerátů. A vybrala fotografii, která moderátorce vůbec nelichotí, přidala jí čarodějnickou čepici a ke koláži připsala: „Když obličej odkryje vaši povahu.“

Ačkoliv se to zdá být odvážné popíchnutí ze strany Řepkovy dcery, není to poprvé, kdy okomentovala partnerku svého otce, ba dokonce i její chování. Když totiž exfotbalista před lety opustil kvůli Vlaďce Erbové její maminku Renatu, Veronika napsala do médií otevřený dopis, který si Řepka s Erbovou rozhodně za rámeček dát nemohli. A s ohledem na dění dnešních dní je zajímavé, jak se historie opakuje.

„Dobrý den, chtěla bych se vyjádřit k společnému rozhovoru Erbové a Řepky. Už mám dost těch nepravdivých blábolů a lží, které vypouští p. Erbová, pravda je úplně jiná,“ psala tehdy na začátku dopisu Veronika.

A kdyby malý Markus mohl, určitě by napsal podobný dopis o Kateřině Kristelové. I ta totiž ze svých úst vypouští směrem k jeho mamince informace, které se nemusí zakládat na pravdě.

Tím ale Veroničin dopis neskončil. Pokračovala velmi zostra.

„Já ani můj bratr Tomasso se nechceme stýkat s paní Erbovou a ani ji poznat. Ať se oba dva stále nenavážejí do naší matky Renaty, která se o nás vzorně stará. Hysterku ani semetriku se jim z naší matky nepodaří udělat, ti dva jí totiž nesahají ani po paty,“ psala Řepkova dcera, která nyní nemůže přijít na jméno Kateřině Kristelové.

V dopise také prozradila, že je otec již dávno odepsal a že nejevil zájem o svého syna ani v době, kdy si zlomil nohu.

„Nepřišel se na něho podívat a nezajímal se o jeho zdravotní stav a dva dny poté odjel na dovolenou do Dubaje se svou milenkou. Několikrát čekal malý Tomasso, že si pro něho otec přijde, ale vždy to bylo marné,“ tvrdila Veronika s tím, že jí otec měl po telefonním hovoru sdělit, že pro něj již neexistuje.

Zajímavé je, že do Emirátů se Řepka uchyluje vždy v nejméně vhodnou dobu.

Zatímco před lety tam odletěl, když ho potřeboval jeho syn, letos si tam užíval, zatímco měl v Praze odpracovávat soudem nařízené obecně prospěšné práce, což mu nakonec soudkyně vytkla a i s ohledem na to ho odsoudila k šesti měsícům do věznice s ostrahou.

Život Tomáše Řepky jako by se točil v bludném kruhu, ze kterého ne a ne se dostat. Zajímavé na tom všem je, že ačkoliv Kristelová nemá s jeho rozchodem s Renatou Řepkovou nic společného, jeho děti jí nemohou přijít stejně jako Vlaďce Erbové na jméno.

Ba naopak!

Z příspěvku Veroniky se zdá, jako by v tomto případu stála na straně své bývalé macechy.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 0:01 27. prosince 2018. Anketa je uzavřena.

 • Super
  34
 • Trapas
  20
 • Sladký
  15
 • Tvl
  15
 • Haha
  12
 • Cože
  9
Premium

Konec dovolených u Mrtvého moře? Závrtů přibývá, turistům hrozí nebezpečí

Mrtvé moře vysychá a­ dává o­ tom svému okolí dost razantně vědět. Zvyšuje se počet míst, kam už lidé nesmějí. Kde byla...

Premium

Havel byl z jiného těsta, vzpomíná v rozhovoru exprezident Klaus

Jeden z hlavních aktérů polistopadového vývoje Václav Klaus starší hovořil pro LN o nepochopení kuponové privatizace i...

Premium

Sex je snadno dostupný, ale nevěra ještě není důvod k rozchodu

Tolerance je podle něj jen povýšenecký postoj k druhému a vytváří korupční prostředí, proto do partnerských ani jiných...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat