jít naiDNES.cz

Kam zmizel Tomáš Řepka? Schovává ho Kristelová v podpalubí?

Kam zmizel Tomáš Řepka? Schovává ho snad Kateřina Kristelová? | foto: Koláž Expres.cz

Tomáš Řepka sice na alimentech svým dětem dluží statisíce, možná miliony korun, přesto se vydal se svou současnou partnerkou Kateřinou Kristelovou na svou již několikátou dovolenou v tomto roce. Tentokrát je to ale jiné. Zatímco v minulých případech neuběhlo ani deset minut, aby nezveřejnili společnou zamilovanou fotečku, nyní jako by exfotbalista na výletní lodi ani nebyl. Schovává ho snad Kristelová v podpalubí, nebo jen Řepka dal na rady soudkyně Hany Bartoňové, která mu tuto exhibici vytkla?

Jak jsme již informovali, milovnice skandinávských zemí a tamějšího sychravého počasí Kateřina Kristelová se na přelomu října a listopadu rozhodla vydat na dovolenou výletní lodí. Její cesty ale nevedly na sever, nýbrž na jih Evropy, který momentálně sužují bouře a prudké deště. Přesto Kristelová své fanoušky zásobuje pravidelnou dávkou informací z dovolené, kterou si podle svých slov užívá víc, než kdyby s Tomášem Řepkou pluli po Karibiku.

Má to ale jeden háček. Ačkoliv neustále opakuje, že s ní pluje i její kotva, Řepka vidět nikde není. Na snímcích prezentuje buď rozbouřené moře, nebo samu sebe.

Zajímavé je, že „mrtvý“ je i Instagram Tomáše Řepky.

Ještě před časem ho sice Kateřina Kristelová používala, dnes tam ale naleznete jen snímky z rozhovorů fotbalového bouřliváka, kdy poslední je týden starý. Instastories nenatočil dlouhé dny.

Strategie „ticho po pěšině“ to není hloupá.

Tomáši Řepkovi totiž hrozí za údajný podvod s prodejem auta až osm let vězení, nyní je dokonce zatím nepravomocně odsouzený k půlročnímu žaláři s ostrahou. Otázkou je, kdo tento krok Řepkovi, aby byl neviditelný, poradil. Ten samý člověk by mohl promluvit totiž i s Kristelovou.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 23:07 čtvrtek 28. února 2019. Anketa je uzavřena.

 • Haha
  159
 • Super
  30
 • Trapas
  29
 • Tvl
  19
 • Cože
  14
 • Sladký
  11
Komentáře