Dovolená snů Kateřiny Kristelové. Chlad podzimu a bouřlivé mokro

Dovolená snů Kateřiny Kristelové. Všudypřítomný chlad a mokro. | foto: Instagram Kateřiny Kristelové

Nejlepší dovolená jejího života, tu má momentálně prožívat Kateřina Kristelová. Když si ale uvědomíme, kde trčí, musíme ji za již prožité dovolené litovat. Plavovlasá moderátorka a exfotbalista Tomáš Řepka se totiž vydali na plavbu lodí po Středozemním moři. Má to ale jeden háček. I na jihu Evropy totiž slunné dny vystřídalo podzimní počasí a ve Středozemí panují bouřky!

Když se nad tím zamyslíme, musíme Kateřině Kristelové závidět. I z toho nejhoršího zážitku dokáže udělat přednost. Zřejmé je to i z instagramového profilu nepravomocně odsouzené moderátorky. Zatímco všichni prchají do exotických krajin, aby si alespoň o několik dní prodloužili letní dny, Kristelová s Řepkou vyrazili na plavbu výletní lodí do jižní Evropy.

Bohužel se ale předtím nepodívali na předpověď počasí, protože by zjistili, že plavky, sluneční brýle a opalovací krém mohou nechat doma. Místo toho si snad do kufru zabalili pláštěnky, zimní čepice a kamaše, přivítala je totiž zima a bouře.

To by ale nebyla Kristelová, kdyby nezačala tvrdit, že to byl úmysl.

„Plavba na lodi po Středozemním moři je pro mě vždycky životní zážitek. Karibik jsem ještě nikdy nezkusila, ale prý to stojí za to. Vy, co jste byli, mi píšete, jaká trasa by byla skvělá. Možná jste při sledování stories překvapení z počasí, ale já miluju déšť, mlhu, vítr i vlny. Kdybych měla volit mezi Kolumbií a Mexikem, nebo Islandem a Norskem, vždycky by to byl sever. Je pro mě největším relaxem koukat na bouřící moře, v ruce mít skleničku vína, číst si severské detektivky a užívat si mojí lásky. Ta mě hřeje dost. A přesně to tady zažívám. Tím, že jsme na bouře zvyklí, dokážeme v nich i spát,“ vyznala se romanticky Kristelová.

Jen škoda, že to, že je milovnicí severu, nevěděla před odjezdem na jih.

Podobné plavby se totiž pořádají i po Skandinávii a alespoň by nemusela jenom předstírat, že je na severu. Zajímavé také je, že v srpnu takto básnila o Emirátech, kde v té době panovaly padesátistupňové teploty a jezdí tam jenom absolutní milovníci tropických veder.

Nechceme jim samozřejmě křivdit, ale spíš to vypadá, že Kristelová s Řepkou jsou šťastní tam, kam mohou jet zadarmo. A k jejich smůle tyto zájezdy dostávají mimo hlavní sezonu a buď se tak vaří ve vlastní šťávě, či klepou kosu.

Všechno je ale lepší než vězení, které čistě teoreticky oběma hrozí. Tomáš Řepka je již dneska nepravomocně odsouzený na půl roku za pornoinzeráty a u dalšího soudu mu hrozí až osm let a Kristelová by mohla jít na půl roku do vězení, pokud by u odvolacího soudu neuspěla a následně by nezaplatila padesátitisícovou pokutu.

Tak jim tu malou radost přejme.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 18:08 26. února 2019. Anketa je uzavřena.

 • Haha
  223
 • Super
  19
 • Trapas
  16
 • Cože
  15
 • Sladký
  11
 • Tvl
  9
Komentáře