jít naiDNES.cz

Řepkova čtvrtá kniha: Z honoráře se vám protočí panenky, není to ale málo?

Klesla cena Tomáše Řepky na trhu? Vypadá to tak. Podle informací Expresu totiž sice za svou čtvrtou autobiografii v řadě dostal astronomickou částku, je ale razantně nižší než v předchozích případech!

Tomáš Řepka toho má opravdu hodně na srdci. Ačkoliv od vydání jeho třetí autobiografie uběhl teprve rok, už vydává další. Tu nazval Kapitán a řeší v ní převážně svou druhou ženu Vlaďku Erbovou, na kterou hází doslova kupy hnoje.

Své soukromí ale prodal hodně lacino. Zatímco za své předchozí knížky měl podle informací Expresu dostat milion korun a následně procenta z prodeje, za Kapitána měl údajně dostat od vydavatele o více než polovinu méně.

Pokud je tomu opravdu tak, otázkou je, zda Řepkův život podle vydavatele přestal čtenáře zajímat a očekává menší prodej, nebo po četných aférách klesla jeho hodnota na trhu. Zatímco v době, kdy vydával svou první knížku, vydělal milion korun měsíčně fotbalem, dneska je podle jeho slov téměř bez finančních prostředků, kdy si měsíčně jako správce parkoviště přijde na necelých deset tisíc korun.

Kolik ale z celkové částky zůstane jemu? Není žádným tajemstvím, že jenom svým dvěma exmanželkám dluží na alimentech dohromady přes milion korun, a jak jsme již informovali, exekutoři si také smlsli i na jeho předešlé knížce, kdy třeba Vlaďka Erbová měla získat z tržeb téměř šedesát tisíc korun.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 22:26 středa 20. března 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  107
 • Haha
  28
 • Tvl
  20
 • Super
  17
 • Cože
  17
 • Sladký
  12
Komentáře

Mohlo by vás zajímat