jít naiDNES.cz

Kvůli hazardu přišel o majlant, ale nijak se mu nevyhýbá: Řepka zase v kasinu!

Traduje se, že na herních automatech prohrál miliony, Tomáš Řepka ale, jak se zdá, stále nemá dost. Se svou partnerkou Kateřinou Kristelovou vyrazil do kasina a rozhodně tam neseděl v koutě. Podle svědků měl v kapse dvoutisícovky a usadil se k pokerovému stolu.

Bývalý stoper Tomáš Řepka je hráč. To v minulosti dokázal nejen na hřišti, ale hlavně v pražských hernách. „Sportovci jsou hraví. Máme k tomu blíž a taky mě to neobešlo a párkrát jsem si byl zahrát,“ prozradil Řepka před časem talkshow TIKI-TAKA na O2 TV sport, kde přiznal, že byl gambler.

Svého času měl dokonce ve sklepě svého domu svůj vlastní výherní automat, aby se mohl kdykoliv odreagovat.
Přítrž tomu udělal podle svých slov až díky jinému závislákovi. 

„Pomohl mi příběh človíčka, který seděl a hrál vedle mě. Dostal od manželky peníze na pračku a všechny je prohrál. To mě zarazilo. Říkal jsem si, tak tohle ne,“ vypověděl Řepka, který si ale, jak se zdá, stále rád zahraje.

Ve čtvrtek totiž vyrazil i se svou partnerkou Kateřinou Kristelovou na vánoční večírek kasina ve Vestci u Prahy, kde se prý usadil u pokerového stolu, a ačkoliv šlo o VIP akci, hrálo se prý za vlastní peníze. A těch měl podle očitých svědků Řepka u sebe dost. Kapsy mu měly sice praskat dvoutisícovkami, na stole před ním ale ležela jenom dvoustovka.

Tak je otázkou, jestli nechtěl riskovat, že by odešel domů s prázdnou, a proto hrál o drobné, nebo měl zbytek vsazený. Jelikož se ale říká štěstí ve hře, smůla v lásce, neměl by nic riskovat. Buď totiž přijde o všechny peníze, nebo o Kristelovou, díky které, jak před časem přiznal, se již dávno neoběsil.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 17:14 15. dubna 2018. Anketa je uzavřena.

 • Haha
  13
 • Super
  9
 • Cože
  8
 • Trapas
  8
 • Tvl
  8
 • Sladký
  6
Komentáře