Další rána pro Řepku. Syn hraje hokej s číslem otčíma na zádech!

Ještě v dubnu letošního roku Vlaďka Erbová tvrdila, že její syn Markus bude nosit na zádech vždy číslo svého otce Tomáše Řepky, dneska je ale vše jinak. Syn fotbalového bouřliváka totiž nejenže trénuje za brněnskou Kometu, ale v dresu svého otčíma Michala Gulašiho.

Když se na jaře letošního roku Vlaďka Erbová pochlubila snímkem svého syna v dresu brněnské Komety, hned musela vysvětlovat, proč malý Markus hraje hokej, když je jeho otec fotbalista. Tehdy z toho ještě vybruslila.Markus je Řepka a bude vždy. Jeho táta byl výborný stoper. Markus jednou, když půjde na led, tak s číslem 2. I můj partner léta hraje s číslem po svém otci,“ odepsala v dubnu modelka zvědavým fanouškům na dotaz, proč má Markus jako jediný jiný dres a naznačila, že její syn nepůjde ve stopách Řepky, ale právě Gulašiho.

Dneska je ale vše jinak. Ačkoliv malý Řepka hokej hraje, rozhodně jeho záda nezdobí číslo jeho otce, ale otčíma. A maminka Erbová je na něj patřičně hrdá.

Dnes jsme šli na trénink a Markusek mi říká: Maminko dnes dám tři góly. Dal dva. Poctivě jsem koukala na led a jsem pyšná máma,“ vyznala se na Instagramu Erbová, která tak přehodnotila své původní rozhodnutí nepustit Markuse na led v dresu svého současného partnera.

Zatímco Gulaši se musí nyní dmout pýchou, Tomáš Řepka nejspíš při pohledu na fotografii dostal jeden ze svých věhlasných blikanců. Jelikož ale údajně na svého syna již měsíce neplatí alimenty a se svou exmanželkou komunikují jenom skrz své právní zástupce, jenom těžko jí zavolá o vysvětlení.

Z malého Řepky tak s největší pravděpodobnosti vyroste nová naděje brněnského hokeje. Jen je už dneska jasné, že jeho záda nebude zdobit dvojka, ale čtyřiadvacítka.

Fotogalerie

Komentáře

Expres.cz