jít naiDNES.cz

Konec gentlemanů ve StarDance! Hanuš potěšil, zato Koukalová dostává čočku

Kdo z tanečníků ve StarDance nepřinesl květiny, kdo je favoritem a koho naopak všichni kritizují? | foto: instagram

Česká televize postupně odhaluje taneční páry, které zazáří v desáté řadě taneční show StarDance. Zatím největší nadšení vyvolal herec z Ulice Miroslav Hanuš (56), kterému lidé už teď fandí. Nejméně se diváci těší na bývalou biatlonistku Gabrielu Koukalovou, a to ani ještě nevlezla na parket. Hanuš ani youtuber Kovy nepřinesli na první setkání s tanečnicí květinu, což se diskutujícím na sociálních sítích nelíbí!

Jakmile jde do StarDance někdo, kdo hraje v nějakém z úspěšných televizních seriálů, má před ostatními soutěžícími automaticky výhodu, představitel Tondy Hložánka z Ulice Miroslav Hanuš je toho jasným důkazem.

Jakmile jeho účast v taneční soutěži televize odtajnila, nadšené divačky se na sociálních sítích předhánějí v ódách, které na sympatického herce pějí.

Na toho se moc těším, bude s ním sranda!“ píše jedna z nich. Paráda, už vím, komu budu fandit,“ mají jasno další.

Jé, to mám radost. Konečně někdo, koho mám ráda. Už jsem si myslela, že kvůli Koukalce se nebudu dívat vůbec,“ přiznává jedna z divaček populární taneční soutěže.

Trnem v oku je divákům StarDance bývalá biatlonistka Gabriela Koukalová. Její přítomnost v show mnoho lidí kritizuje, a někteří dokonce vyhrožují, že se kvůli ní na StarDance nebudou dívat!

Kdysi obdivované Koukalové vyčítají vydání kontroverzní biografie, v níž sportovkyně popisuje svůj boj s mentální anorexií. Příčinu nemoci Gábina dává do souvislosti s tvrdými praktikami trenérů, což vyvolalo vášnivé diskuze.

Vedle toho se exbiatlonistce a jejímu manželovi Petru Koukalovi mnozí posmívají za snahy zviditelňovat se a na slávě vydělávat.

Někteří fanoušci pořadu se pozastavují také nad tím, že youtuber Kovy, další ze soutěžících desáté řady StarDance, nepřinesl své taneční partnerce Veronice Liškové na první schůzku květinu.

A nebyl jediný!

„Kritizovala jsem Kovyho za to, že nedonesl kytičku. Miroslave, Miroslave, kde potom mají mladí vzor? Taky bez květiny. Smutné...,“ míní jedna z divaček.

„Vidím, že nejen tady se řeší květiny. Že je slušnost přinést na setkání se ženou, se kterou budete trávit několik příštích měsíců, květinu, to bez pochyb ano,“ píše jiná divačka, která má úctyhodný přehled o tom, kdo v minulosti květiny přinesl a kdo ne.

Z celebrit květinu nedonesl ani váš milovaný, galantní Jirka Dvořák, stejně tak neučinil Dalibor Gondík, Adam Mišík či Richard Genzer. Pouze David Svoboda přišel na první setkání s Veronikou Lálovou s květinou v ruce. Takže z deseti mužů máme čtyři, kteří vědí, co se sluší a patří,“ tvrdí.

„Měli je doma lépe vychovat. Ten, kdo květinu přinese, má hned plus, udělá na ženu dobrý dojem!“ ještě dodává.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 14:34 čtvrtek 17. října 2019. Anketa je uzavřena.

 • Super
  21
 • Trapas
  12
 • Cože
  11
 • Haha
  10
 • Sladký
  10
 • Tvl
  9
Premium

Test kebabů: Hovězí maso, které nedávno ještě kdákalo, i nadměrné množství soli

Orientální kebab by mohl být zdravější alternativou smažených hamburgerů a hranolků. Jenže to by musel být připravován...

Premium

Tajemství zdraví je ukryto v mezilidských vztazích, tvrdí psycholog Ptáček

Jakým způsobem žijeme a přistupujeme ke svému okolí, máme vlastně z velké části předurčené. Ovlivnit nás může nejen...

Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat