jít naiDNES.cz

„To snad ne!“ reagují fanoušci na účast Koukalové ve StarDance. A to ještě nezačala tančit

Ještě se k parketu ani nepřiblížila a už se na její osobu snesla kritika. Gabriela Koukalová s nadšením kývla na nabídku do desáté řady taneční soutěže StarDance. Ne každý ale její nadšení sdílí a už teď se lidé na sociálních sítích bouří. „Ta je taky všude! Že by nová kniha ze zákulisí StarDance?“ rozčilují se lidé. Co jim bývalá biatlonová hvězda provedla?

Bývalá biatlonistka Gabriela Koukalová si zatančí v další řadě StarDance, která už na podzim vypukne. Už teď se ale na sociálních sítích množí hlasy jejích odpůrců, kteří na krásné zrzce nenechají nit suchou.

„StarDance miluji, ale proč zrovna Koukalová?“ táže se jeden z těch, kteří mají vůči bývalé biatlonové hvězdě zjevně výhrady. Kristova noho, proč mi tohle děláte?“ vyjadřuje se další fanoušek StarDance. „Ta je taky všude!“ píší další z těch, jimž není zrzka po chuti.

Mnozí z diskutujících si myslí, že Koukalová se na tanečním parketu moc neohřeje a věští jí brzký odchod ze soutěže.

Buď ze sebe udělá totální krávu a potvrdí mínění všech svých kritiků, nebo překvapí. Já osobně doufám, že změní způsob vyjadřování a nakloní si mě zpět do řad svých fanoušků,“ přemýšlí o tom, jaké šance má Koukalová v soutěži jeden z diskutujících na Instagramu.

„Už zase! Potřeba být vidět a nějaký ten mrzký groš se také hodí,“ vytasil se jeden z kritiků s jízlivou poznámkou. Koukalové se lidé vesměs smějí za to, že ona i její manžel Petr Koukal se hojně vyskytují na veřejných akcích. Případně aktivně vytvářejí příležitosti, jak na své slávě (především na té Gábinině) vydělat.

Přitom Koukalová bývala nejoblíbenější sportovkyní a kromě toho muži na ní mohli oči nechat. Všechno se ale začalo hroutit v době, kdy Gabriela mluvila o tom, že s dráhou biatlonistky sekne, a když pak dokonce oznámila, že nepojede na olympiádu. Zdůvodňovala to sice bolavými lýtky, ale spekulovalo se o tom, že se chystá s Petrem Koukalem založit rodinu.

Pak Gábina vydala biografickou knihu, v níž odhalila zákulisí závodů v biatlonu a rozpovídala se o době, kdy trpěla mentální anorexií. Nemoc nepřímo spojovala se svými trenéry a jejich tvrdými metodami.

Právě tady Gabriela Koukalová nejvíce narazila a několik týdnů se o ničem jiném nemluvilo. Mnoho fanoušků si kdysi uznávaná a adorovaná sportovkyně vydáním knihy rozezlila. Její zpověď o tom, jak to v zákulisí biatlonu probíhá, jim připadala nekorektní, možná i přehnaná.

„Že by nová kniha ze zákulisí StarDance?“ dobírají si Koukalovou na sociálních sítích StarDance.

Na druhou stranu ne každý sportovkyni jen haní. Najdou se i ti, kteří jí stále fandí a zlým jazykům odporují. A když vyhrávala a vozila medaile, byl jste určitě velký fanoušek, že?“ táže se jeden z nich.

Máme se na co těšit! Takové vášně a přitom soutěž ještě ani nezačala. Tím se může pochlubit opravdu málokterá celebrita.

Fotogalerie

Premium

Náš kluk umí. Otec talentu Hložka o plánech i batůžku za padesát tisíc

Minulý týden ho v tramvaji načapal revizor: „Lístek, prosím.“ Adam Hložek, sedmnáctiletá fotbalová raketa, zčervenal....

Premium

Vzestupy a pády Mika Tysona. Dokument zdarma o tom, co ho poslalo až na samé dno

Dokument o životě jednoho z nejslavnějších boxerů na světě, Mika Tysona, si odbyl svou premiéru na prestižním filmovém...

Premium

Chci chlapa, co má větší koule než ego, říká svobodná matka Nikol Štíbrová

Před pár dny oslavila třiatřicítku a cítí se šťastná a spokojená. Nebylo to ale zadarmo – moderátorka a hvězda...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat