jít naiDNES.cz

Věděla jsem, že budou ve StarDance změny, ale mrzí mě, že si nezatančím, prozradila Lálová

David Svoboda a Veronika Lálová | foto: Expres.cz: Tilen Vajt, Pavel Dvořák

Desátý ročník divácky oblíbené taneční soutěže StarDance se otřásl v základech. Všichni doposud známí tanečníci dostali vale a nastal čas pro začátečníky před televizní kamerou, do toho se mění i osazenstvo v porotě. Jak to celé vidí nejkrásnější tanečnice v soutěži Veronika Lálová (27)?

Sexy tanečnice s nejkrásnějším zadečkem Veronika Lálová dovedla v posledních dvou ročnících oba své „žáky“ až do samotného finále, kdy dokonce herec Zdeněk Piškula nakonec vyhrál celé StarDance.

Kdo by ale čekal, že po takovém úspěchu bude s Verčou počítáno, ten by se bohužel mýlil. I přes zjevný talent, odhodlání a sympatičnost letos tanečnice nedostala prostor k tomu, aby předvedla dokonalé tělo a naprosto precizně připravenou celebritu na parketu.

„Tušila jsem, že se letos budou dít velké změny, ale do poslední chvíle jsem nevěděla co. Chtěli ten desátý ročník prostě oživit, dát šanci někomu jinému, kdo je v tom nováček, já je chápu,“ rozpovídala se Verča pro Expres. 

Ale na druhou stranu přiznává, že ji to mrzí. Přece jen to pro ni byla skvělá reklama a hlavně se v té roli učitelky tance cítila více než dobře. A podle výsledků odvedla naprosto profesionální práci.

Veronika Lálová a Zdeněk Piškula StarDance vyhráli.

Veronika Lálová a Zdeněk Piškula StarDance vyhráli.

„Nebudu lhát, že mě to nemrzí, asi všechny nás to mrzí, ale to je prostě život. Ale já na StarDance určitě nezanevřu a půjdu se podívat na natáčení. Vždyť já vždycky dotancovala až do finále, tak jsem celý ten večer neviděla nikdy z hlediště,“ bere to s nadhledem.

Věří, že třeba příští rok, jestli bude další ročník, ji znovu osloví a dají jí další šanci předvést, co v ní je. Teď ale přenosy bude sledovat zpovzdálí jen jako divák. 

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 17:29 14. října 2019. Anketa je uzavřena.

 • Super
  62
 • Cože
  31
 • Trapas
  30
 • Haha
  27
 • Sladký
  22
 • Tvl
  20
Premium

Test kebabů: Hovězí maso, které nedávno ještě kdákalo, i nadměrné množství soli

Orientální kebab by mohl být zdravější alternativou smažených hamburgerů a hranolků. Jenže to by musel být připravován...

Premium

Tajemství zdraví je ukryto v mezilidských vztazích, tvrdí psycholog Ptáček

Jakým způsobem žijeme a přistupujeme ke svému okolí, máme vlastně z velké části předurčené. Ovlivnit nás může nejen...

Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat