jít naiDNES.cz

Věděla jsem, že budou ve StarDance změny, ale mrzí mě, že si nezatančím, prozradila Lálová

David Svoboda a Veronika Lálová | foto: Expres.cz: Tilen Vajt, Pavel Dvořák

Desátý ročník divácky oblíbené taneční soutěže StarDance se otřásl v základech. Všichni doposud známí tanečníci dostali vale a nastal čas pro začátečníky před televizní kamerou, do toho se mění i osazenstvo v porotě. Jak to celé vidí nejkrásnější tanečnice v soutěži Veronika Lálová (27)?

Sexy tanečnice s nejkrásnějším zadečkem Veronika Lálová dovedla v posledních dvou ročnících oba své „žáky“ až do samotného finále, kdy dokonce herec Zdeněk Piškula nakonec vyhrál celé StarDance.

Kdo by ale čekal, že po takovém úspěchu bude s Verčou počítáno, ten by se bohužel mýlil. I přes zjevný talent, odhodlání a sympatičnost letos tanečnice nedostala prostor k tomu, aby předvedla dokonalé tělo a naprosto precizně připravenou celebritu na parketu.

„Tušila jsem, že se letos budou dít velké změny, ale do poslední chvíle jsem nevěděla co. Chtěli ten desátý ročník prostě oživit, dát šanci někomu jinému, kdo je v tom nováček, já je chápu,“ rozpovídala se Verča pro Expres. 

Ale na druhou stranu přiznává, že ji to mrzí. Přece jen to pro ni byla skvělá reklama a hlavně se v té roli učitelky tance cítila více než dobře. A podle výsledků odvedla naprosto profesionální práci.

Veronika Lálová a Zdeněk Piškula StarDance vyhráli.

Veronika Lálová a Zdeněk Piškula StarDance vyhráli.

„Nebudu lhát, že mě to nemrzí, asi všechny nás to mrzí, ale to je prostě život. Ale já na StarDance určitě nezanevřu a půjdu se podívat na natáčení. Vždyť já vždycky dotancovala až do finále, tak jsem celý ten večer neviděla nikdy z hlediště,“ bere to s nadhledem.

Věří, že třeba příští rok, jestli bude další ročník, ji znovu osloví a dají jí další šanci předvést, co v ní je. Teď ale přenosy bude sledovat zpovzdálí jen jako divák. 

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat