Svoboda ze StarDance má tajemství. Proč nechce mluvit o přítelkyni?

Od poroty získal nejvíc bodů a vyslechl si jen slova chvály. Přesto nakonec moderní pětibojař David Svoboda (33) po prvním sečtení hlasů zůstal v nejistotě, zda právě on s taneční partnerkou Veronikou Lálovou nebudou těmi, komu se brány finále taneční soutěže StarDance zavřou před nosem. To se ale nakonec nestalo, a tak si bývalý olympionik může oddychnout. „Teď nás čeká jen finále a to už bude čistá zábava,“ pochvaluje si. Jak se ale zdá, palce mu za týden nebude držet jeho (ex)přítelkyně Nikola. Po vítězném finále se o ní vůbec nechtěl bavit a jejich diskutovaný rozchod vypadá skoro jako hotová věc!

Zatímco si většina soutěžících stěžuje na ukrutnou dřinu, které v taneční soutěži StarDance s blížícím se finále ještě přibývá, bývalý atlet David Svoboda má sil na rozdávání. Všechny o tom přesvědčil během sobotního semifinále, kdy ho porotci chválili především za energii, kterou jeho vystoupení oplývala.

„Námahu jsem cítil, když jsem měl víc věcí okolo. Samozřejmě se musím živit, chodím ještě do práce. Když jsem měl říjen a začátek listopadu hodně nabitý, tak jsem únavu pociťoval, ale minulý týden jsem si vzal dovolenou a je to pohodička, tanec samotný je úžasná věc,“ řekl Expresu bezprostředně po postupu do finále se svým typickým úsměvem na rtech.

Právě velké finále už Svoboda bere spíš jako pohodový a zábavný večer než nervy drásající vyvrcholení soutěže. Nečekal přitom, že by se až tak daleko s taneční partnerkou Veronikou Lálovou dostali.

„Neměl jsem žádná očekávání, protože jako tanečník jsem úplný začátečník, takže mě to příjemně překvapovalo až dodneška. Teď už nás čeká jen finále, tam už opravdu o nic nejde. To už je jenom čistá zábava,“ popsal Svoboda.

Definitivní rozchod?

Už před několika týdny se začalo spekulovat, že právě účast v show StarDance, která soutěžícím spolkne téměř všechen volný čas, způsobila rozpad Svobodova vztahu se studentkou Nikolou.

David Svoboda se o Nikole vůbec nechtěl bavit!

David Svoboda se o Nikole vůbec nechtěl bavit!

Zatímco dříve sázeli na Instagram jednu společnou fotografii za druhou, pak zničehonic nastal zlom. A dvaadvacetiletá Nikola si nakonec sbalila kufry a odletěla na několik měsíců do Španělska. Ještě v polovině října ovšem Blesku Svoboda řekl, že zatím je jejich vztah „v pohodě“.

My jsme se Davida zeptali, zda ho Nikola pořád sleduje a bude mu při finále držet palce. Olympijský šampion se ovšem otázce vyhnul a z jeho tajemné odpovědi se zdá, že je nyní jejich odloučení dost možná definitivní!

„To jsou přísně tajné informace. Budu strašně tajemný, mám k tomu důvod. Děkuji vám za pochopení,“ opáčil pouze.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 15:08 pondělí 8. dubna 2019. Anketa je uzavřena.

 • Super
  50
 • Trapas
  21
 • Haha
  18
 • Tvl
  16
 • Cože
  12
 • Sladký
  12
Komentáře

Mohlo by vás zajímat