jít naiDNES.cz

StarDance opouští Fridrichová: Kdo žebral o hlasy pro svou manželku?

První vyřazenou z 10. řady StarDance se stala Nora Fridrichová, která tančila s Janem Kohoutem. | foto: Koláž Expres.cz

I když to pro některé diváky bylo překvapením, první vyřazovací kolo desáté řady StarDance se stalo osudným pro moderátorku Noru Fridrichovou. Zřejmě si potřebné hlasy „nepojistila“ tak jako spisovatelka Radka Třeštíková. Za tu na sociálních sítích mocně lobboval manžel, známý fotograf Tomáš Třeštík.

„V tangu jsem se našla,“ svěřila divákům na začátku svého tanečního partu ve StarDance Nora Fridrichová. Záhy se však ukázalo, že to nebyla tak úplně pravda, a diváci měli rázem jasno. 

Moderátorka, která se svým tanečníkem Janem Kohoutem večer odstartovala, byla už od začátku jedním z horkých kandidátů na vyhazov. 

„Nora je jako pytel brambor,“ komentovala snažení Fridrichové jedna z divaček, k níž se postupně přidávali další a další diváci.

„Mám ji moc ráda jako moderátorku, ale na parketu se trápí,“ dodala další z dam, která snažení hvězdy pořadu 168 hodin sledovala v přímém přenosu.

„V šoku nejsem. Nejslabší, máte padáka,“ komentovala verdikt diváků Fridrichová, která svůj vyhazov tak trochu čekala, i tak ji překvapilo, jak je ta chvíle nepříjemná. 

Naštěstí měla oporu nejen ve svém tanečníkovi a spolusoutěžících, ale i v partnerovi, sportovním komentátorovi Robertu Zárubovi. 

„Chtěla bych moc poděkovat Honzovi a taky Robinovi,“ řekla Nora směrem k Zárubovi.

Podporu sice měla, ale zjevně si svůj úspěch „nepojistila“ tak jako Radka Třeštíková. Za spisovatelku s patřičným předstihem lobboval její manžel, fotograf Tomáš Třeštík, který o hlasy prosil na sociální síti. 

„Neznám asi statečnější a ostřejší holku, než je moje Radka. Jediná z deseti soutěžících nemá v popisu práce mediální vystupování. Není herečka, zpěvačka ani moderátorka, není zvyklá na davy fanoušků v cíli závodů,“ nechal se slyšet.

„Je to vystudovaná právnička, která posledních sedm let sedí sama na ustlané posteli u počítače a píše. Nikdy netancovala, dokonce ani nechodila do tanečních...,“ pokračoval v jímavém příběhu. Skoro to vypadalo, jako by do soutěže šla spisovatelka násilím nebo v rámci sebeobětování.

„Přesto na nabídku zúčastnit se StarDance kývla. Má prostě ráda výzvy. Stejně jako se umí zakousnout do studia, psaní, běhání, jógy nebo omezení nezdravého cukru, zakousla se teď do tancování. Poslední tři měsíce dře jak kůň. Vstává brzo, vrací se pozdě. Má zrasený nohy, namožený záda, ale nestěžuje si, myslím si, že to ji na tom vlastně baví nejvíc, překonávat sama sebe,“ napsal manžel Třeštíkové ve své emotivní zpovědi. 

Radka Třeštíková a Tomáš Vořechovský

Radka Třeštíková a Tomáš Vořechovský

„Držím jim moc palce, ale pro mě osobně už tu soutěž Radka dávno vyhrála. Jestli ji chcete podpořit, pošlete SMS ve tvaru...,“ žadonil Třeštík. 

A vyplatilo se! 

Jeho žena postoupila, však si taky hlasy jistila častými „cukrbliky“ do kamery a patřičně vášnivými polibky se svým tanečníkem Tomášem Vořechovským, jenž na svou taneční partnerku hledí jako na svatý obrázek. 

Sluší se dodat, že co se tance týče, Třeštíková ušla, respektive „utančila“, kus cesty, na rozdíl od Fridrichové, která „dřevem“ zůstala i při tangu.

Ostatní tanečníci si vystačili i bez supportu na sociálních sítích, do něhož by zapojili příbuzné. I v tomto kole zazářila biatlonistka Gabriela Koukalová, blýskl se i rybář Jakub Vágner, své fanynky ale nezklamali ani herci Matouš Ruml a Miroslav Hanuš.

Fotogalerie

Premium

Konzumace jídla několikrát denně je klišé, tvrdí výživový poradce Fořt

Napsal více než dvacet knih o zdravém životním stylu a boji s obezitou. Petr Fořt tvrdí, že žádný obecně platný návod...

Premium

Test celoročních pneumatik. Jak si vedou za sucha, za mokra a na sněhu

K celoročním pneumatikám výrobci přistupovali po dlouhá léta macešsky. Konečně se však vrátily do jejich přízně....

Premium

Pes celý život čeká na to, až ho někdo sprdne, říká veterinář

Do své ordinace v centru Prahy dochází den co den už 22 let, aby znovu na nohy postavil čtyřnohé domácí mazlíčky. „I...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat