jít naiDNES.cz

Třeštíková ukázala tetování a něco navíc: Zrodila se největší „snažilka“ StarDance?

Když si tanečník Tomáš Vořechovský pustil pusu na špacír a prozradil, že oťukávání s Radkou Třeštíkovou bylo trochu vlažnější, trochu anebo možná trochu víc si tím zavařil. Těžko říct, jestli mu dala nůž na krk spisovatelka, nebo tvůrci pořadu, teď už jen chválí, „žehlí“ a ukazuje na „jelita“ a tetování své tanečnice.

„Už spolu dokážeme komunikovat. Chvíli mi trvalo, než jsem k ní nalezl tu cestu, ale už se mi to podařilo a je to fajn,“ nechal se slyšet Tomáš Vořechovský, když se ho zeptali, jaké byly začátky s Radkou Třeštíkovou a jestli je oblíbená spisovatelka dobrá žákyně.

Upřímnost ho, zdá se, záhy zamrzela, a tak vzal svá slova zpátky. Tanečník i jeho svěřenkyně nyní na všechny strany až křečovitě dělají, že jsou největší parťáci ever a že jsou snad i spojení pupeční šňůrou.

„Diblení“ na parketu, nejrůznější legrácky a pózy nám zřejmě mají navždy vtisknout do paměti, že tihle dva nikdy žádné třecí plochy ani rozmíšky neměli. „Těm, kdo si to myslí, bych chtěl jen vzkázat, že nespokojený pár vypadá jinak...,“ ubírá plyn Vořechovský, který už jen a jen chválí.

„Nenecháme se rozhodit a jdeme kupředu! Už se nám to pomalu, ale jistě blíží. Těšíme se na vás!“ zvolal pionýrským až budovatelským stylem mladý tanečník. Fanouškům soutěže navíc ukázal něco ze „zákulisí“ soutěže i Třeštíkové.

„A tady má to jelito,“ říká ve videu na Instagramu Vořechovský a odkazuje na patřičné (a docela dost intimní) partie spisovatelky. Ta naoko dělá, že ji to „hrozně“ baví, div že není pohoršená, že svět nyní vidí její tetování odkazující na doby dávno divoké a taky něco navíc.

Královna facebookových blokací

Třeštíková se kromě psaní knih a manželství s fotografem Tomášem Třeštíkem proslavila také tím, že nemá ráda kritiku. Když před časem dělala, poměrně dost neobratně a okatě, reklamu na finanční společnost, obrátila se proti ní, a to celkem právem, armáda trollů a těch, kteří si z ní i manžela dělali legraci.

Právě tento status Radky Třeštíkové celou „srandu“ odstartoval.

Třeštíková začala blokovat všechny diskutující, kteří dokonce i jen dali lajk komentáři nějakého trolla. O jejím chování dokonce vyšlo několik článků a internet se rozhodně bavil, chování Třeštíkové živilo další vlny reakcí po několik dní.

Potom si spisovatelka zrušila svůj profil. Možná se jen schovala, možná kula fikaný plán, jak situaci obrátit ve svůj prospěch. Nakonec ale digitální detox moc dlouho nevydržela, jen několik málo hodin vydržela Radka Třeštíková nebýt součástí virtuálního světa a na Facebook se zase vrátila.

Že by Radka stála i za náhlým názorovým obratem mladého tanečníka, který možná chce mít jen klid, a tak vzal svá slova zpátky?

Jak by řekla legendární věštkyně Jolanda, tady se míří hodně vysoko. Nebo je to „velký špatný“? Už brzy uvidíme...

Fotogalerie

Premium

Náš kluk umí. Otec talentu Hložka o plánech i batůžku za padesát tisíc

Minulý týden ho v tramvaji načapal revizor: „Lístek, prosím.“ Adam Hložek, sedmnáctiletá fotbalová raketa, zčervenal....

Premium

Sex je snadno dostupný, ale nevěra ještě není důvod k rozchodu

Tolerance je podle něj jen povýšenecký postoj k druhému a vytváří korupční prostředí, proto do partnerských ani jiných...

Premium

Chci chlapa, co má větší koule než ego, říká svobodná matka Nikol Štíbrová

Před pár dny oslavila třiatřicítku a cítí se šťastná a spokojená. Nebylo to ale zadarmo – moderátorka a hvězda...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat