jít naiDNES.cz

Jsem dřevo, které chodí pozdě, tvrdí sebekriticky tanečnice Fridrichová

Moderátorka Nora Fridrichová (42) v pořadu 168 hodin nikomu nic neodpustí. Skoro to vypadá, že je takhle tvrdá i k sobě. Nedávno ale hvězda StarDance prozradila, že i ona je člověk z masa a kostí, který má svoje vrtochy. Navíc sebekriticky přiznává, že musí na tréninzích hodně dřít, aby na tanečním parketu něco kloudného předvedla.

„Je šikovná, tanec ji velmi baví a je malinko nedochvilná,“ prozradil tanečník Nory Fridrichové Jan Kohout, když měl svou partnerku ve StarDance charakterizovat. 

„Malinko? Hodina je podle tebe malinko?“ smála se moderátorka, kterou dobrá nálada neopustila ani ve chvíli, kdy měla zodpovědět na otázku, co jí dělá při tanci největší problém.

„Jednoznačně já!“ řekla bez velkého rozmýšlení Fridrichová, která je na sebe možná až moc přísná, jak řekl její tanečník, který se označil za spíše sportovního tanečníka, jenž má rád rychlejší tempo a tance.

„To můžu potvrdit,“ řekla polohlasem Nora, která dodala, že společně tvoří cirkusový pár.

Charakterizujte se názvem nějakého filmu nebo písničky, zněl úkol pro Fridrichovou i jejího tanečníka. „To by byl nějaký horor,“ smála se.  

„Takže Texaský masakr motorovou pilou?“ tázal se její taneční partner.

„To zase ne! Projevím výrazné sebevědomí a řeknu Hříšný tanec,“ dodala moderátorka, která na sebe práskla, že se jí nejlépe pracuje pod tlakem. „Jsem jako olivy, na ty se taky musí pořádně zatlačit, aby ze sebe vydaly to nejlepší,“ uzavřela Fridrichová.

Už v sobotu večer se dozvíme, kolik toho ze sebe hvězda pořadu 168 hodin „vytlačí“.

Fotogalerie

Premium

Konzumace jídla několikrát denně je klišé, tvrdí výživový poradce Fořt

Napsal více než dvacet knih o zdravém životním stylu a boji s obezitou. Petr Fořt tvrdí, že žádný obecně platný návod...

Premium

Test celoročních pneumatik. Jak si vedou za sucha, za mokra a na sněhu

K celoročním pneumatikám výrobci přistupovali po dlouhá léta macešsky. Konečně se však vrátily do jejich přízně....

Premium

Pes celý život čeká na to, až ho někdo sprdne, říká veterinář

Do své ordinace v centru Prahy dochází den co den už 22 let, aby znovu na nohy postavil čtyřnohé domácí mazlíčky. „I...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat