jít naiDNES.cz

Muž mezi dvěma ženami Roman Šebrle: Která se mu vlastně líbí víc?

Která moderátorka se Romanovi líbí více? | foto: Profimedia.cz

Z úspěšného sportovce se stal moderátorem a velmi žádaným parťákem mezi sexy moderátorkami. Která se Romanovi Šebrlemu (44) líbí více? A nežárlí na jeho kolegyně manželka Eva, když s nimi tráví tolik času?

Bývalý desetibojař Roman Šebrle má opravdu práci snů. Nejenže po ukončení kariéry nezapadl a jeho sláva se nedostala na úplnou nulu, ale ještě skoro každý den se může setkávat s těmi největšími krasavicemi televizního zpravodajství.

Urostlý Roman nejdříve začal s moderováním vedle bývalé miss Gábiny Laškové (29), která ale otěhotněla a načas se šla věnovat mateřským povinnostem.

Měla za ni pouze zaskočit vnadná Eva Perkausová (25), jež ale nakonec vedle Šebrleho zůstala i nadále, když se Gábina vrátila zpět do televize.

„Vedle Gábiny jsem se učil, oba jsme v tom byli noví, tak to bylo jiné. Ale byla moc fajn, vždycky ji rád vidím. Teď s Evou jsme si také sedli, vlastně té jsem já předával rady, protože ona ve zprávách začínala od nuly jako já před časem,“ rozpovídal se Roman, kterého Expres potkal na akci Prima Run v pražské Stromovce.

Moderátor letos neběžel na Prima run, ale jen startoval závod.

Moderátor letos neběžel na Prima Run, ale jen startoval závod.

Ale je na něm poznat, že je mu bližší Eva, která se mužům kvůli svým sexy křivkám líbí více. Přece jen je to blondýnka s přírodními pětkami a kouzelným úsměvem.

„Obě holky mají něco do sebe, každá má něco. Gabča se mi líbí pro svou přirozenost, s Evou jsme si zase sedli, protože máme stejný humor. A nebudu tvrdit, že to není hezká žena,“ rozpovídal se dál.

A nežárlí na jeho parťačky manželka Eva? „To vůbec, ona ví, že je to jen práce a nemáme ani moc prostoru se bavit kromě práce, takže v tomhle má naštěstí jasno,“ dodal se smíchem moderátor, který má zdravotní komplikace, proto se letos nemohl zúčastnit běhu své mateřské televize. 

Fotogalerie

Premium

Konzumace jídla několikrát denně je klišé, tvrdí výživový poradce Fořt

Napsal více než dvacet knih o zdravém životním stylu a boji s obezitou. Petr Fořt tvrdí, že žádný obecně platný návod...

Premium

Jak skončila Vémolova pohádka o lvech. Végha přitom zatracoval

V rozlehlé O2 areně vypadal tak malý, když se v kleci bezvládně zhroutil k zemi. V tu chvíli se z Karlose Vémoly jindy...

Premium

Pes celý život čeká na to, až ho někdo sprdne, říká veterinář

Do své ordinace v centru Prahy dochází den co den už 22 let, aby znovu na nohy postavil čtyřnohé domácí mazlíčky. „I...

Komentáře