Misska je dnes sprosté slovo, míní Česká Miss 2006 Renata Langmannová

Renatě to moc slušelo. | foto: Herminapress

Bývalá Česká Miss Renata Langmannová (32) zvítězila v soutěži krásy v roce 2006 a od té doby se toho hodně změnilo. Sama je vděčná za tu šanci, kterou díky Miss dostala, ale dnes by do takové soutěže nešla. Co jí tolik vadí na dnešním podání korunky krásy?

Před třinácti lety se neznámá holka z Moravy stala nejkrásnější dívkou Česka. A od té doby se Renatě Langmannové změnil život od základů.

„Rozhodně nelituji, že jsem do Miss šla. Dalo mi to spousty dobrého. Odrazilo mě to v modelingu, že jsem pak mohla cestovat i po světě, poznala jsem spousty lidí,“ rozpovídala se krásná modelka.

Jenže od té doby, kdy se Renata stala královnou krásy, se událo mnoho událostí, bohužel pro soutěž krásy dost zlomových. Majitelé Miss se mezi sebou začali handrkovat, soudit, kdo má právo na tu jedinou královnu krásy, až to diváky naštvalo a přestala je podobná zábava definitivně bavit. 

Své si o tom myslí i právě Renata, která vše sleduje zpovzdálí, ale už nechce být spojována s Českou Miss ani s její obdobou Miss Czech Republic. 

Renata Langmannová

Renata Langmannová

„Dnešní soutěže krásy už bohužel nemají úroveň. Je smutné se na to dívat, ale když někdo o vás řekne, že jste miss, je to spíš urážka než pochvala. Dnes bych do toho všeho určitě nešla,“ dodala zklamaně modelka, která se živila modelingem především v zahraničí.

„Ani mezi vítězkami soutěže krásy nemám kamarádky, nestýkám se s nimi. Vlastně u některých ani nevím, jak se jmenují, splývají mi,“ uzavřela téma bývalá královna krásy, která si svou chvíli slávy užila ještě se vším všudy. 

Fotogalerie

Komentáře