Langmannová bez dozoru ve víru velkoměsta. Manžel vydělává, ona paří!

  •   16:32
  • diskuse

Zatímco Ondřej Novotný dře, Renata si užívá. | foto: Koláž Expresu

Česká Miss 2006 Renata Langmannová si to umí zařídit. Zatímco její manžel Ondřej Novotný odletěl za prací až do jihovýchodní Asie, z ní je večírková královna. Kráska vyrazila s partou kamarádek do centra Prahy a bublinky tekly proudem!

Je z ní slaměná vdova, manžel Renaty Langmannové totiž stejně jako loni velkou část léta stráví desítky tisíc kilometrů daleko od své partnerky.Ondřej Novotný bude provázet i druhou řadou oblíbené reality show Robinsonův ostrov, který se natáčí v jihovýchodní Asii v prostředí exotických Filipín, na poloostrově Caramoan a celé řadě přilehlých ostrovů.

I když je pro Novotného moderování podobného formátu splněný sen, jedním očkem určitě sleduje každý krok své krásné manželky, která zůstala v Praze bez „dozoru“. A Renata rozhodně nesedí v koutě. Ve čtvrtek vyrazila na slavnostní otevření Champagne lounge baru v centru Prahy.

Novotný ale nemusí být nervózní. Jeho ženě dělaly garde její kamarádky, přes které žádný muž neprošel. A kdyby přece jenom se to někomu povedlo, Langmannová by si určitě uměla poradit.

Fotogalerie

Komentáře