jít naiDNES.cz

Czadernová ukázala dceru a promluvila o návratu do práce: Brzy se vrátím!

Renáta poprvé ukázala dceru Adélku. | foto: Herminapress.cz

Moderátorka televizního zpravodajství Renáta Czadernová (32) se byla po dlouhé době podívat v práci. Na Novu ale nevyrazila sama. Za svými kolegy vzala i svou skoro tříměsíční dceru Adélku, kterou poprvé ukázala i před objektivy.

Renáta Czadernová své první dítě přivedla na svět po krátkém vztahu s přítelem Michalem, s nímž žije po rozvodu s Davidem Ochmanem. A ačkoli těhotenství přišlo velmi rychle, moderátorka si nemůže na nic stěžovat.

Její dcera je přímo ukázkové miminko a dokonce ji nechá vyspat. „Nemohu si vůbec na nic stěžovat. Dcera je strašně hodné miminko. Dokonce spí i v noci bez přerušení, takže jí dáme třeba v deset nebo jedenáct naposledy najíst, chrupe až do rána a probouzí se kolem sedmé hodiny,“ svěřila se novopečená maminka, která díky poslušné dceři přemýšlí o dalším potomkovi.

Renáta s Adélkou.

Renáta s Adélkou.

„V současné době to sice není aktuální, ovšem tak do dvou let bychom možná o tom vážně začali uvažovat. Uvidíme, možná zpohodlníme. Máme totiž ještě ročního psa, který vydá za další dítě, ale i u nás platí ono známé - nikdy neříkej nikdy,“ dodala Renáta.

Na péči o dceru navíc není sama. Přestože přítel je tím, kdo momentálně plní rodinnou kasu, pomáhá, jak jen je to možné a dokonce i přebaluje a koupe.

„Mohu potvrdit, přítel je skvělý pomocník a perfektní táta,“ pochvalovala si svého partnera a uznala, že díky skvělé sehranosti, by se chtěla brzy vrátit do práce.

Na televizní obrazovky by se chtěla vrátit v květnu.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 19:00 10. července 2017. Anketa je uzavřena.

 • Super
  12
 • Sladký
  6
 • Haha
  5
 • Cože
  5
 • Trapas
  5
 • Tvl
  5
Premium

Ekologický experiment, který nevyšel. Billa ruší papírové tašky

V posledních letech velké obchodní řetězce jeden po druhém zpoplatňovaly, později i rušily igelitové tašky, které...

Premium

Sex je snadno dostupný, ale nevěra ještě není důvod k rozchodu

Tolerance je podle něj jen povýšenecký postoj k druhému a vytváří korupční prostředí, proto do partnerských ani jiných...

Premium

K jídlu suchý chleba, místo chráničů molitan. Zpověď Pastrňákovy mámy

Příběh jak z hollywoodského filmu. Marcela Ziembová je máma hokejové hvězdy světového formátu Davida Pastrňáka, kterému...

Komentáře