jít naiDNES.cz

Zkrocení zlého muže: Jak se z milovníka žen Smoleňáka stal milující manžel

Z bouřliváka se stal rodinný typ. | foto: Profimedia.cz

Hokejista Radek Smoleňák (32) byl vyhlášeným drsňákem nejen na ledě, ale také v barech, kde mu neutekla žádná sukně. Ale teď to vypadá, že se jeho manželce, modelce Haně Věrné (30), povedl opravdu neuvěřitelný kousek. Z vymetače barů se stal rodinný typ, který dokonce začal podnikat v dost neobvyklé sféře.

Při pohledu na hokejistu Radka Smoleňáka jde strach. Na ledě se ho protihráči báli, radši mu uhýbali, protože on nikdy neuhnul, pro ránu nešel daleko.

A v soukromí se nevyhýbal žádné zábavě, rád chodil se spoluhráči do barů, kde neunikli lačným holkám toužícím po bohatých sportovcích. Proslýchalo se, že žádná sukně mu neutekla.

Jenže tomu je konec. Od té doby, co si vzal modelku Hanu Věrnou, se změnil od základů. Sice se za hezkou sukní otočí, ale už jen proto, aby se pokochal. Teď má totiž něco jiného na starosti, brzy se stane tatínkem. 

Celému světu dává na odiv, jak moc se na prvního potomka těší, s manželkou se nechali zvěčnit, aby si pamatovali, jak se nemohli dočkat, až se to malé narodí.

Již brzy se manželům Smoleňákovým narodí první potomek.

Již brzy se manželům Smoleňákovým narodí první potomek.

Aby toho nebylo málo, drsný hokejista začal podnikat v dost netradičním oboru. Se svou ženou si pořídili e-shop na prodej dětského sortimentu, především nábytku do dětských pokojíčků.

Kdo by to byl řekl, že milovník žen, který si naplno užíval života, najednou tak „zfotrovatí“ a ještě si zřídí firmu, kterou byste tipovali spíše pro ženy. Ale je vidět, jak se za tu dobu s Hanou obměkčil a stal se z něj milovník miminek. 

Mejdanům už odzvonilo, teď ho čeká jiná párty: noční vstávání k miminku, přebalování, koupání a jiné zábavné činnosti, při nichž už nadobro zapomene na holky z baru. 

Fotogalerie

Komentáře