Měla Plíšková půlroční románek se zadaným hokejistou? Tenistka vztah nepopřela!

Podváděl Radek Smoleňák Hanku Věrnou s Kristýnou Plíškovou? Tenistka vztah nepopřela! | foto: Koláž Expresu

Zatímco o vztahu její o dvě minuty mladší sestry Karolíny se i díky manželství s bouřlivákem Michalem Hrdličkou napsaly hotové romány, Kristýna Plíšková pozornosti médií doposud unikala. S tím je ale konec. A jedná se přitom také o zajímavý příběh. Podle informací Expresu se měla přes půl roku vídat s ženatým hokejistou Radkem Smoleňákem.

Zatímco Karolína Plíšková se rozhodla usadit a loni v létě se provdala za moderátora a svého manažera v jednom Michala Hrdličku, její sestra Kristýna má za sebou rozhodně divočejší vztahové období. To alespoň vyplývá z informací, které má Expres.cz k dispozici.

Půvabná tenistka měla podlehnout hokejistovi Radku Smoleňákovi. Na tom by nebylo nic špatného, kdyby ten nebyl již skoro dva roky ženatý s 2. vicemiss České republiky 2009 Hanou Věrnou. Jejich vztah měl být dokonce tak vážný, že Smoleňák údajně uvažoval, že svou ženu opustí.

„Tvrdil jí, že není v manželství šťastný. Neustále ji ujišťoval, že kvůli ní chce opustit svou ženu,“ sdělil nám náš zdroj s tím, že o jejich románku věděly i vrátné tenisových kurtů Sparty, kde tenistka trénuje a kam Smoleňák měl jezdívat s dárky a květinami.

Románek měl trvat kolem šesti měsíců a ukončit ho měla sama tenistka. Když jsme se jí na románek s ženatým hokejistou zeptali, nezněla překvapeně. „Omlouvám se, ale k tomuto se nebudu vyjadřovat,“ uzavřela tenistka, která naše informace sice nepotvrdila, ale ani nevyvrátila.

Velmi podivná byla ale reakce samotného hokejisty. „Je to scestný. Nejsem zaprvé blázen a zadruhé ona je furt pryč, já jsem furt pryč,“ sdělil nám na dotaz hokejista, který tak problém nevidí v tom, že je ženatý, ale že by na vztah s Plíškovou neměl čas. A jak ví, že by na vztah neměli čas, pokud by o tom neuvažoval?

Přiznal ale, že se znají. Poměr však popřel. „Viděli jsme se dvakrát. Bylo to přes Michala Hrdličku. Seznámili jsme se, když jsme šli na pivo. Nevím, kde bych ji mohl potkat. Není to absolutně pravda. Nejsem šílenec. Chápu, že se musíte ptát, děláte svou práci,“ uzavřel Smoleňák.

Fotogalerie

Komentáře