Úterý 27. října 2020, svátek má Šarlota, Zoja, Zoe
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • jít naiDNES.cz

  „Celé je to plán, Meghan nikdy nechtěla zůstat,“ říká královský fotograf. Popsal, jak změnila Harryho

  Útěk z královské rodiny a Británie plánovala od samého začátku. A přesto nechala z kapes daňových poplatníků zrekonstruovat sídlo Frogmore Cottage, jež teď zeje prázdnotou. To o Meghan prohlásil legendární fotograf královské rodiny Arthur Edwards, který zná prince Harryho od jeho narození. Popsal také, jak se ryšavý princ změnil poté, co s Meghan začal chodit.

  Je to devětasedmdesátiletý gentleman, jako fotograf královské rodiny ve službách listu The Sun se stal legendou. Po téměř čtyři desítky let jezdil s členy „firmy“ i na všechny zahraniční cesty. Byl oceněn jako autor nejlepších snímků královské rodiny vůbec.

  Ani Arthur Edwards se nedokázal udržet, a jakmile v rozhovoru pro stanici TalkRadio přišla řeč na Meghan, ostře se rozmluvil o její vypočítavosti.

  „Celá ta rekonstrukce sídla Frogmore, peníze, které za to utratili... Ona neměla v úmyslu tady zůstat. Myslím, že jakmile se s Harrym vzali, bylo to jako: Super, pojďme odsud co nejrychleji vypadnout. Podle mě to bylo směšné,“ prohlásil Edwards na adresu Meghan a především kauzy megxit.

  V nadsázce dodal, že se Meghan v podstatě převlékla ze svatebních šatů a zamířila na letiště Heathrow, aby mohla odletět do Los Angeles.

  Meghan a Harry

  „To ukazuje, že vůbec neměla v úmyslu zůstat v Británii. Neměla to vůbec v plánu a bohužel Harryho táhne s sebou a on se jí drží,“ dodal.

  Rekonstrukce sídla ve Frogmoru, o které fotograf mluví, pořádně namíchla britské daňové poplatníky. Právě z jejich kapes šla částka přibližně 71,5 milionu korun, za niž si Harry s Meghan nechali svůj britský domov předělat k obrazu svému, aby nakonec vzali do zaječích a vůbec v něm nežili.

  Arthur Edwards je slavný královský fotograf.

  Arthur Edwards ale nenechal nit suchou ani na Harrym. Toho zná už od jeho narození, a tak může objektivně zhodnotit, jaký vliv na něj manželka Meghan má.

  „Bohužel začal být v posledních letech úplně kyselý. Změnilo se také jeho chování k médiím, například se mnou jeden rok vůbec nepromluvil, přitom ho fotím už od narození. Celé je to kvůli ní,“ krčí rameny Edwards, který také poznamenal, že média opakovaně žádala o setkání s Meghan, ale ta jim nikdy nevyšla vstříc.

  Slavný fotograf si do Harryho rýpl už minulý týden, to když vnuk královny Alžběty jako poslušný manžílek bojovnice proti rasismu seděl vedle Meghan a ve videu kritizoval minulost Commonwealthu. Edwards řekl, že Harry zřejmě ztratil rozum a měl by přestat poslouchat svou manželku.

  Že chování zrzavého sympaťáka a dříve možná nejoblíbenějšího člena královské rodiny je tak trochu v Meghanině režii, na tom se shodnou už zřejmě všichni. A zatímco jí v diskuzích lidé vyjadřují čirou nenávist, u Harryho jako by doufali, že ještě existuje cesta zpět. Převážně z něj ale mají legraci.

  „Harry v tom videu vypadá, jako by byl unesen. Mrkni dvakrát, jestli potřebuješ pomoct, Harry!“ okomentoval vtipně jeden z diskutujících zmiňované video, v němž princ společně s Meghan kritizuje neodmyslitelnou část historie svojí rodné země.

  Fotogalerie

  Po čtyřicítce žijeme na vypůjčený čas, říká lékař David Sedmera

  Premium Lidské tělo je velmi přesný a dokonalý mechanismus. V některých směrech až zázračný. Proč je však uspořádání těla...

  Jak vyležet ‚lehký covid‘. Praktičtí lékaři radí, jak na samoléčbu

  Premium Tak jako jiné virózy i obávaný covid-19, pokud zaútočí jen v mírné či střední síle, se musí doma prostě a jednoduše...

  Shromáždění vlastníků jsou kvůli pandemii v ohrožení. Právník radí, co dělat

  Premium Vyhlášení nouzového stavu komplikuje situaci společenstvím vlastníků bytových jednotek. Do konce roku musí totiž výbory...

  Komentáře
  Vezmeme vás na titulní stranu
  Úterý 27. října 2020, svátek má Šarlota, Zoja, Zoe
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • jít naiDNES.cz