Sobota 8. srpna 2020, svátek má Soběslav
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • jít naiDNES.cz

  „Celé je to plán, Meghan nikdy nechtěla zůstat,“ říká královský fotograf. Popsal, jak změnila Harryho

  Útěk z královské rodiny a Británie plánovala od samého začátku. A přesto nechala z kapes daňových poplatníků zrekonstruovat sídlo Frogmore Cottage, jež teď zeje prázdnotou. To o Meghan prohlásil legendární fotograf královské rodiny Arthur Edwards, který zná prince Harryho od jeho narození. Popsal také, jak se ryšavý princ změnil poté, co s Meghan začal chodit.

  Je to devětasedmdesátiletý gentleman, jako fotograf královské rodiny ve službách listu The Sun se stal legendou. Po téměř čtyři desítky let jezdil s členy „firmy“ i na všechny zahraniční cesty. Byl oceněn jako autor nejlepších snímků královské rodiny vůbec.

  Ani Arthur Edwards se nedokázal udržet, a jakmile v rozhovoru pro stanici TalkRadio přišla řeč na Meghan, ostře se rozmluvil o její vypočítavosti.

  „Celá ta rekonstrukce sídla Frogmore, peníze, které za to utratili... Ona neměla v úmyslu tady zůstat. Myslím, že jakmile se s Harrym vzali, bylo to jako: Super, pojďme odsud co nejrychleji vypadnout. Podle mě to bylo směšné,“ prohlásil Edwards na adresu Meghan a především kauzy megxit.

  V nadsázce dodal, že se Meghan v podstatě převlékla ze svatebních šatů a zamířila na letiště Heathrow, aby mohla odletět do Los Angeles.

  Meghan a Harry

  „To ukazuje, že vůbec neměla v úmyslu zůstat v Británii. Neměla to vůbec v plánu a bohužel Harryho táhne s sebou a on se jí drží,“ dodal.

  Rekonstrukce sídla ve Frogmoru, o které fotograf mluví, pořádně namíchla britské daňové poplatníky. Právě z jejich kapes šla částka přibližně 71,5 milionu korun, za niž si Harry s Meghan nechali svůj britský domov předělat k obrazu svému, aby nakonec vzali do zaječích a vůbec v něm nežili.

  Arthur Edwards je slavný královský fotograf.

  Arthur Edwards ale nenechal nit suchou ani na Harrym. Toho zná už od jeho narození, a tak může objektivně zhodnotit, jaký vliv na něj manželka Meghan má.

  „Bohužel začal být v posledních letech úplně kyselý. Změnilo se také jeho chování k médiím, například se mnou jeden rok vůbec nepromluvil, přitom ho fotím už od narození. Celé je to kvůli ní,“ krčí rameny Edwards, který také poznamenal, že média opakovaně žádala o setkání s Meghan, ale ta jim nikdy nevyšla vstříc.

  Slavný fotograf si do Harryho rýpl už minulý týden, to když vnuk královny Alžběty jako poslušný manžílek bojovnice proti rasismu seděl vedle Meghan a ve videu kritizoval minulost Commonwealthu. Edwards řekl, že Harry zřejmě ztratil rozum a měl by přestat poslouchat svou manželku.

  Že chování zrzavého sympaťáka a dříve možná nejoblíbenějšího člena královské rodiny je tak trochu v Meghanině režii, na tom se shodnou už zřejmě všichni. A zatímco jí v diskuzích lidé vyjadřují čirou nenávist, u Harryho jako by doufali, že ještě existuje cesta zpět. Převážně z něj ale mají legraci.

  „Harry v tom videu vypadá, jako by byl unesen. Mrkni dvakrát, jestli potřebuješ pomoct, Harry!“ okomentoval vtipně jeden z diskutujících zmiňované video, v němž princ společně s Meghan kritizuje neodmyslitelnou část historie svojí rodné země.

  Fotogalerie

  Biolog Komárek: Jsme účastníky největšího sociologického experimentu všech dob

  Premium Měsíce trvající pandemie nám převrátila životy naruby. Známý biolog, filozof a autor dvou desítek odborných knih a tří...

  Brzy dospěju do bodu, kdy si účet na Facebooku zruším, říká Lucie Výborná

  Premium „Je to hra. Hra, která by měla být přínosná, užitečná, inspirativní,“ říká o své práci moderátorka Českého rozhlasu...

  Proč koronavirus už téměř nezabíjí. Vytratí se, nebo se vrátí ještě silnější?

  Premium Koronavirus je záhadný. Nečitelný. I když ho zkoumají ti nejchytřejší lidé, pořád o něm víme málo. Chová se jinak. Je...

  Komentáře

  Mohlo by vás zajímat

  Vezmeme vás na titulní stranu
  Sobota 8. srpna 2020, svátek má Soběslav
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • jít naiDNES.cz