jít naiDNES.cz

Chtěli bychom s manželkou další dítě, ale zvítězil rozum, přiznal Petr Janda pro Expres

Jandy se zastala manželka Alice. | foto: Profimedia.cz

Úspěšný zpěvák Petr Janda (77) jde stále na dračku. Koncertuje jako o život, žije velmi společenským životem a do toho se kolem něj točí jeho dvě malé dcerky, Anežka a Rozárka, a mladá manželka Alice (37). Přece jen je ale něco, co ho trápí. Chtěl by ještě další miminko, ale v rodině padlo rozhodnutí.

Sympatický frontman skupiny Olympic Petr Janda je vedle mladé manželky Alice opravdu šťastný. Když ho Expres potkal na benefičním koncertě na podporu Nadace Jakuba Voráčka, partnerka přišla s ním a oba zářili štěstím.

Bylo na první pohled poznat, že se oba stále milují a jsou rádi ve své blízkosti. I když je mezi nimi čtyřicetiletý věkový rozdíl, nepoznali byste to. Rozumí si jako nejlepší kamarádi, kteří bez sebe nedají ani ránu.

Přece je ale mezi nimi rozkol, který vyřešili razantně. Petr by chtěl ještě dítě, čemuž by se Alice rozhodně nebránila, ale musí se smířit s tím, že už se jejich rodina rozrůstat nebude.

„Moc bych si přál ještě jedno dítě, holky už jsou samostatnější a já bych chtěl zažít mít ještě jedno miminko. Žena by si přála klidně dvě. Bohužel musel zvítězit rozum a řekli jsme si, že by to kvůli mému věku nebylo správné,“  říká zpěvák pro Expres.

Bylo na něm poznat, že je z toho trochu zklamaný, ale za svým rozhodnutím si stojí. Nebylo by to kvůli dítěti fér, že by si třeba svého tátu neužilo, jak by mělo.

Petr Janda ví, jak se chovat k dámě.

Petr Janda ví, jak se chovat k dámě.

„Ale i tak jsme spokojeni. Máme skvělou rodinu, já jsem za holky rád. Dokonce začaly obě hrát na piano, ale asi bych si nepřál, aby dělaly v showbyznysu, naše práce je pořádná řehole,“ povídal Petr Janda dál.

Své holky teď pošle k moři na dovolenou. Sám bude hlavně pracovat, ale najde si čas i na odpočinek, i když aktivní.

„Miluju tenis, rád ho rekreačně hraju. Jsem dost akční, zatím jsem vitální, nic mě nebolí, tak můžu dělat, na co si jen vzpomenu. A mám sílu i na ty moje dcerky,“ uzavřel vyprávění se smíchem. 

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat