Petr Borkovec ze SuperStar se vrátil k chlastu. Léčebna nepomohla, opustil ho důležitý člověk

Borkovec je na dně, může za to Knechtová? | foto: Koláž Expresu

Boj s démony prohrává na celé čáře! Finalista soutěže SuperStar Petr Borkovec (19) se ocitl na samém dně. Zdá se, že nezabral ani nedávný pobyt v psychiatrické léčebně. Od talentovaného zpěváka raději utekl člověk, který měl pro jeho kariéru velký význam!

Začátkem června mladý zpěvák Petr Borkovec informoval své fanoušky na Instagramu, že skončil za zdmi psychiatrické léčebny, kde se mimochodem setkal s frontmanem kapely Nebe Petrem Harazinem. Ten se léčil ze závislosti na alkoholu a podle informací Expresu byl Borkovec v léčebně ze stejného důvodu.

Z léčebny je Borkovec už nějakou dobu pryč. Jeho psychický stav, zdá se, ale pořád není ideální. Ruce pryč od něj tedy už raději dala jeho manažerka Venetia Garaiová, která se ho jinak celou dobu zastávala a pevně věřila, že se napraví.

„Vzhledem k předešlým okolnostem, které nastaly okolo Petra Borkovce, s ním ukončuji oficiálně spolupráci a k dnešnímu dni ho již jako manažerka nezastupuji. Dále tuto situaci nebudu rozvádět a do budoucna mu chci popřát pevnou vůli a mnoho hudebních úspěchů,“ sdělila exkluzivně pro Expres.cz Venetia Garaiová.

Podle našich informací za koncem spolupráce stojí zejména životní styl mladého zpěváka. S popíjením alkoholu nejspíše neskončil, zrovna ideální nebyla ani jeho pracovní morálka.

„Byly domluvené koncerty a další věci. Jeho morálka je ale špatná,“ svěřil se nám náš exkluzivní zdroj.

Spekuluje se o tom, že Borkovec se dosud nesmířil s rozchodem se zpěvačkou Katarínou Knechtovou, do které se zamiloval, když byl v SuperStar. 

Ona byla tehdy porotkyně a netajila se tím, že se jí sympatický mladík zamlouvá. Po skončení soutěže se na sociálních sítích objevovaly jejich společné snímky. 

Borkovec Knechtové u jednoho z nich dokonce vyznal lásku. Zničehonic byl ale románku konec a charismatický zpěvák prý od té doby utápí svůj žal v alkoholu.

S pitím měl Borkovec ale problémy už během účinkování v SuperStar. Před zraky ostatních soutěžících a objektivů kamer se opil do němoty

Následující den, kdy bylo v plánu vyřazovací kolo, nebyl ani schopný stát rovně, natož chodit. Za pomoci štábu se dostal do hotelového pokoje. 

V rozhovoru pro Expres.cz poté Borkovec přiznal, že takovéto mejdany u něj můžeme čekat častěji. „Těším se na ty skandály, články a pozdvižení, že jsem si zničil kariéru chlastem. To bude super,“ řekl s úsměvem.

Tehdy nejspíše netušil, že to všechno přijde mnohem dříve, než předpokládal.

Fotogalerie

Komentáře