Finalista SuperStar Borkovec skončil v blázinci: Může se to stát každému, říká

Petr Borkovec skončil v psychiatrické léčebně. | foto: instagram

Petr Borkovec, jeden z finalistů poslední řady soutěže SuperStar, skončil v blázinci! Jak zpěvák píše na Instagramu, může se to stát každému, člověk ani neví, jak rychle...

Sympatický zpěvák ze SuperStar, jehož si všichni pamatujeme nejen díky skvělému hlasu, ale také kvůli opilecké epizodě, skončil za zdmi psychiatrické léčebny.

„Všechny vás zdravím, asi by bylo fér, abych vám něco řekl. Momentálně se nacházím v psychiatrické léčebně,“ píše na Instagramu Borkovec, který si v soutěži oblíbil porotkyni Katarínu Knechtovou.

Někdy člověk ani neví, jak se tady může rychle ocitnout, může se to stát každému z nás. Ještě tady pár týdnů budu, a tak budu rád za trpělivost a podporu,“ pokračuje ve svém prohlášení zpěvák s tím, že ani v léčebně neustává ve své umělecké činnosti.

Skládám tady písně, mám novou kapelu, manažerku, a tak je škoda, že se má tvorba trošku pozastavila, ale někdy člověk musí vědět, kdy je potřeba zakročit, a říkám si, že ty příběhy v písních budou mít i větší sílu,“ věří Borkovec.

Po prázdninách už by se ale rád vrátil zpátky do „normálního“ života, a dokonce se chystá i koncertovat.

Lidé Borkovcovi vyjadřují vesměs podporu. „To není žádná ostuda, Péťo! Občas bychom tam asi potřebovali všichni!“ píší mu.

To, že je Petr Borkovec citlivější nátury, bylo znát i z jeho projevů v soutěži.

V jednom z prvních dílů SuperStar vyšlo na povrch, že se Petr Borkovec tak opil, že ani nedošel na pokoj. Následující natáčení ale ukázalo, že toho upřímně lituje.

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat