Jsou všude, důkaz ale žádný! Je „vztah“ Knechtové a Borkovce vůbec reálný?

Je jejich vztah jen vymyšlený? | foto: instagram

Nejotravnější pár v showbyznysu? Zpěvačka Katarína Knechtová (37) a finalista pěvecké soutěže SuperStar Petr Borkovec (19). Jejich vztah je médii nafouklý a živený jen pár společnými snímky, na kterých dvojice pózuje. Existuje mezi nimi něco vůbec?

Připomíná to jenom žert, přitom se o nich už několik měsíců píše jako o milostném páru. Na základě čeho? Stačilo pár společných fotek, na nichž se na sebe Katarína Knechtová a Petr Borkovec culí.

Přitom ani jeden z nich vztah přímo nepotvrdil. O jejich románku se roznáší pověry na bázi „jedna paní povídala“, které do světa pouští pochybná slovenská média. Je vlastně docela dost možné, že Katarína s Petrem se tomu sami smějí.

Všechno začalo nevinným vyznáním, které na Instagram napsal Borkovec začátkem léta: Děkuji vám za podporu, ale největší díky patří této slečně, Katarince. Podpora, láska, důvěra, úcta, krása, upřímnost a všechny ty nádherné momenty s tebou!

Přestože tehdy mladý zpěvák k příspěvku napsal, že je zamilovaný, mohlo jít jen o nadsázku. „Jsi prostě úžasná! Tvůj úsměv mě vždy potěší! Já nemusím nic jiného říkat než děkuji, děkuji! Na castingu jsem nevěděl, kdo je KK, ale teď už vím, že je to ta úžasná holčička, která sedí za tím stolem a usmívá se jak sluníčko! Ty jsi důvod mého života!“ napsal tehdy Borkovec.

Od té doby bylo zaděláno na další fámy, a jakmile se na Facebooku nebo Instagramu objevila jediná společná fotografie, vydalo to na další legendy o jejich údajné lásce. Ne že by to nebylo možné. 

Koneckonců je řada mnohem méně pravděpodobných párů s ještě větším věkovým rozdílem. Jen chybí vyjádření hlavních aktérů romance, a tak je dost možné, že několik společných fotek je to jediné, co spolu dvojka sdílí.  

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 23:30 1. dubna 2019. Anketa je uzavřena.

 • Haha
  38
 • Trapas
  24
 • Tvl
  15
 • Super
  13
 • Sladký
  11
 • Cože
  7
Komentáře