Ordinace v růžové zahradě padá na dno: Sahá po hercích, které vyhodila!

Ordinace v růžové zahradě prožívá krizi. Sahá po hercích, které před lety odepsala. | foto: TV NOVA, Profimedia.cz

Seriál Ordinace v růžové zahradě se na televizních obrazovkách objevuje už dlouhých 12 let. Za tu dobu vystřídal nespočet herců a stalo se v něm mnoho různých zvratů. Přes úmrtí, nehody až po vydírání, finanční podvody nebo pokus o vraždu. A přestože děj stále pokračuje, pomalu ale jistě dochází tváře, které by se seriálem chtěly být spojované. Proto se na obrazovky vrací postavy, které se v seriálu neměly už nikdy objevit. Že by se blížil konec této novácké telenovely?

Televize Nova nedávno uvedla, že se do seriálu Ordinace v růžové zahradě vrací postava Eduarda Valšíka, kterou scénáristé před lety poslali do zahraničí. Hraje ji známý herec a pohádkový princ Petr Štěpánek, který se na place opět potká se svou zákonnou manželkou.

Zlata Adamovská totiž v seriálu ztvárňuje jeho bývalou ženu a jednu z hlavních postav Bělu Valšíkovou.

Štěpánek se do seriálu vrací podle slov televize především proto, že si děj jeho přítomnost žádá. Nám se však zdá, že tvůrcům dochází známé tváře.

V Ordinaci se totiž objevila celá řada těch nejznámějších osobností. Jenže jedna byla náhle ušlapána v davu, další zemřela na chřipku, žloutenku a nebo měla nehodu ve voze.

Celebrity se zkrátka v seriálu vystřídaly jako na běžícím páse, až zbylo úplné minimum.

Jenže z toho malého procenta herců, které si v Ordinaci ještě nikdy nezahráli, více než devadesát procent po spolupráci ani netouží.

Štěpánek s manželkou Zlatou Adamovskou.

Štěpánek s manželkou Zlatou Adamovskou.

Například Tatiana Vilhelmová mnohokrát prohlásila, že seriály vnímá jako naprostý odpad. Podobného názoru jsou i další známí herci jako třeba Jitka Čvančarová nebo Jiří Bartoška.

V seriálu se tak začali objevovat ty méně známé tváře. Nyní to jsou například Štěpánka Fingerhutová a o něco známější Marika Šoposká. Dvě mladé dívky, které téměř nikdo nezná.

Pokud se tedy děj bude ubírat stále tak tragickým směrem a rozloučí se i se Zlatou Adamovskou, jejíž postava má momentálně rakovinu, je více než jisté, že se seriál přiblíží svému konci.

Bez Adamovské by se totiž celá linka seriálu točila kolem Petra Rychlého coby Čestmíra Mázla a Martina Zounara, který představuje nemocničního záporáka Bobo Švarce. Obě postavy jsou po letech na obrazovkách přeci jen trochu nudné.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 19:48 sobota 6. května 2017. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  60
 • Super
  25
 • Haha
  19
 • Tvl
  17
 • Cože
  15
 • Sladký
  13
Komentáře

Mohlo by vás zajímat