jít naiDNES.cz

Fridrichová ve StarDance zakusila vlastní medicínu: Patří mi to, kaje se

Nora Fridrichová a její tanečník Jan Kohout | foto: Tilen Vajt/ Pavel Dvořák

Moderátorka Nora Fridrichová (42), která týden co týden tepe do politiků v pořadu 168 hodin a nenechá na nich nit suchou, ve StarDance zakusila, jak chutná kritika a názor lidu. Ten televizní s ní neměl slitování a svými (ne)hlasy ji poslal domů hned v prvním vyřazovacím kole.

Ve StarDance by se sice primárně měly hodnotit hlavně taneční výkony, všichni dobře vědí, že do hlasování vstupuje mnohem více proměnných než jen taneční um a to, co člověk předvede na parketu. Sympatie, vyzařování směrem k divákovi, to, čemu se věnoval před soutěží, odkud ho mohou znát, jak se do té doby prezentoval. 

To všechno v boji o cenné hlasy rozhoduje, rozhodně to není jen verdikt odborné poroty.

Zářným důkazem budiž Nora Fridrichová. Moderátorka sice objektivně nezatančila nejhůře, na to byli v tomto kole jiní adepti, třeba zpěvačka Tonya Graves. Diváci ale měli o žhavém adeptovi na vyhazov jasno, stala se jím právě hvězda pořadu 168 hodin

Dost možná k tomu přispělo i to, jak v rámci pořadu vystupuje, co řeší na sociálních sítích, i to, že je na první pohled jasné, kdo jsou její političtí oblíbenci.

Nepomohlo ani přezíravé, pro někoho možná až arogantní chování, i když nemuselo jít o naturel a přirozenost Fridrichové. Ta může ve skutečnosti být velmi milá a empatická žena, s níž se můžete bavit o všem a za vaše názory vám neutrhne hlavu, problém je v tom, že navenek má masku „buldoka, který trhá na první dobrou“.

Navíc na tanečním parketu je zbytečná urputnost a dravost i tlačení na pilu na škodu, lidé chtějí eleganci, lehkost a ženskost, ne figuru do vojenského komanda. 

Protože ve StarDance hlasují hlavně ženy, nepomohlo Noře ani to, jak se vyjádřila na adresu národního hrdiny, všemi oblíbeného Karla Gotta. „S panem Karlem Gottem jsem se osobně neznala. Jeho písničky mě generačně minuly,“ nechala se slyšet.

Poté, co ji diváci poslali domů, přišlo velké prozření a Fridrichová vidí možná dost věcí jinak. 

„Nejslabší, máte padáka,“ zhodnotila se po verdiktu poroty. I když o sobě prohlašovala, že je dřevo, ve skrytu duše jistě doufala, že půjde dál a bude moct zkusit své štěstí i v dalším kole.

Ve finále toho Fridrichová nemusí litovat, naopak toho může využít k tomu, že se poučí z chyb a třeba ve svém životě pár věcí změní...

Fotogalerie

Premium

Kořeněná jídla ani káva neškodí, vyvrací profesor Tesař letité mýty

Kola je pro ledviny hrob. Nejlepší je nesolit a nejíst ostrá exotická jídla. Alkohol dokáže „propít“ ledviny, které je...

Premium

Hra o 80 tisíc: kolik peněz navíc mohou rodiče získat a jak to udělat

Rodičovský příspěvek se od ledna zvýší ze současných 220 tisíc korun až na celkových 300 tisíc. MF DNES přináší návod –...

Premium

Test celoročních pneumatik. Jak si vedou za sucha, za mokra a na sněhu

K celoročním pneumatikám výrobci přistupovali po dlouhá léta macešsky. Konečně se však vrátily do jejich přízně....

Komentáře

Mohlo by vás zajímat